Wpis z mikrobloga

@theboo: stary ja zamówiłem też mi boxa w czasie black friday itp. Do dziś dziady nie wysłały, a termin wysyłki miałem 6-9 grudnia. Mój kolega ma identyczny problem. Napisał ticket do gearbest i napisali mu, że jest chwilowy brak towaru (cena z aukcji była po 55 USD).
Zamówienie było pewnie w tym samym czasie bo moje jest z : 21/11/2018 11:01:27
@theboo: ja zapłaciłem 55,99 USD czyli około 207 zł. Opłaty to aż połowa tego? Jak wpadły na opłaty mi dwa telefony to było to bliżej 25% zatem w granicach 250-260 zł.
Z drugiej strony jak odkurzacz iLife za 150 USD rok temu to zapłaciłem 40 zł opłat.
@szcz33pan: @AliPaczka: @theboo: #mibox #gearbest. #tracking
Sprawa wyglada tak ze miboxy mieli wystawione a nie mieli i chyba dalej nie maja ich na magazynie, kupilem 10.11, pod koniec listopada napisalem do nich co jest i czemu nie wysylaja to odpowiedzieli ze ich nie maja narazie i dostawa bedzie dopiero 12 grudnia wiec powinni wyslac do 15 grudnia. 4 grudnia dostalem maila ze paczka wyszla, zdziwilem sie bo nie
@szcz33pan: nie wiem ale polecieli w #!$%@? sobie z tymi miboxami tym ze sprzedawali nie majac na magazynie a daty shippingu byly normalnie podane, chociaz mogli dac jakas informacje. jak kupowałem to na stronie produktu najpierw byl 15-19.11 a potem przesuwali o pare dni co tydzien potem przesuneli do 18 grudnia ale widze ze juz znowu cofneli na 13 grudzien.. masakra jakas z nimi