Wpis z mikrobloga

@Seretein: ok, źle się wyraziłem, target to nie podbaza tylko ludzie którzy mentalnie dalej w niej siedzą. nazywanie wycia pod spowolnione trapy depresyjną muzyką to chyba jakiś żart, szczególnie że ludzie którzy pisali piosenki w tematyce meme depression mieli hajsu więcej niż cały tag razem wzięty, mieli wszystko czego chcieli ale pomimo tego dalej jechali na tym samym motywie bo podwieki z meme depresją czuły się z tym jakoś powiązani.
  • Odpowiedz
@solid_elbow: nie rozumiem twojego myślenia , dlaczego z góry narzucasz , że to "MEMEDEPRESJA". #!$%@? w ich pieniądze, wcale nie mam złego życia a mimo tego depresja mnie dopadła. Co jeśli Ci powiem , że KAŻDY MOŻE SŁUCHAĆ CZEGO CHCE ?
  • Odpowiedz
@Seretein: masz mnóstwo pieniędzy, rzesze fanów, przyjaciół, laski pchają ci się do wyra, jesteś z góry ustawiony, nie masz problemów rodzinnych, czego ci brakuje? racja każdy może słuchać czego chce, ale to nie przeszkadza mi w tym aby nazwać disco czy jakikolwiek inny gatunek/zespół mało ambitną muzyką. muzyka o takiej tematyce powinna być prawdziwa, więc np. twórczość Jasona Moliny mogę nazwać słuszną muzyką, lil peepa już nie
  • Odpowiedz
@Seretein: bo ta muzyka nie jest prawdziwa, to tak jakby biedak rapował o swoich willach i mercedesach a impotent o ruchaniu dziwek, podoba ci się taka muzyka, buja cię - ok rozumiem, ale w momencie kiedy porusza cię taki fake to albo jesteś debilem i tego nie widzisz, albo oszukujesz sam siebie co też jest w pewnym stopniu głupotą
  • Odpowiedz