Wpis z mikrobloga

Jaka bagietka znowu ja jestem normalny ziomek i nie mam jarania na necie znalazłem ze typy sie tu pytaly i ogarnely kontakt wiec se dupłem konto mowie #!$%@? najwyżej mnie zamkną ale jezeli jest chodziasz cień szansy to spróbuje!!!

Plz plz plz plz
@Medyc: we bo ty se ze mnie żarty robisz a ja na serio

Ludzie powinniśmy się wspierać w takich sytuacjach a wy się mnie wypieracie kiedy ja JA potrzebuje pomocy

Powoli tracę nadzieję że ten swiat ma jakiś sens

Ludzie są dla siebie tacy niemili jezu

Weźcie wkoncu no
Nie no wywalone
Ja tylko tak z ciekawości xD
Przecież tutaj nawet nie da rady dać numeru telefonu czy fb bo by była katastrofa
W każdym bądź razie jak by znalazł się ktoś kto bedzie chciał sprzedać to spoko biere odrazu
@Kondomek: Dobrze ci kolega wyżej radzi. Nie wiem jak w 3mieście, ale w mniejszych miastach, wystarczy pochodzić po parkach, skateparkach i popytać typów w odpowiedni sposób. Jeśli wiesz do kogo zagadać po wyglądzie, już za pierwszym podejściem może ci się udać. Kiedyś tak robiłem i poznałem kilka fajnych osób xD
@junkieboy: może serio spróbuje w ten weekend ale jakoś tak cały czas kiedy chce typa zagadać o bucha mam w tyłu głowy te dwie babcie co mówiły ze nie są za legalizacją marihaen i nw wsumie