Wpis z mikrobloga

Przypomniało mi się jak dostałem GTA SA na święta i przy instalacji moja matka musiała przeczytać całą umowę w instalatorze bo " jeszcze podpiszemy jakąś umowę i będziemy placic " xD
Jak próbowała wszystko przenalizować to jej to zajęło grubo ponad godzinę
#gta #gtasa #gry #informatyka #komputery
#picrel
Red_Hawk - Przypomniało mi się jak dostałem GTA SA na święta i przy instalacji moja m...

źródło: comment_jVULgkAdKaUKhYF865LxRIt512HPOXi2.jpg

Pobierz
  • 50
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@dzek: Dokładnie,jednak w przypadku tak dużych produkcji od R* to już dałbym sobie spokój bo tam raczej nie będzie nic takiego.Aczkolwiek masz rację ,bo nie raz takie rzeczy się zdarzały
  • Odpowiedz
@WrzodJestPrawdziwymWybranym: Racja,i przy okazji bagiety nie dowalą ci się do "spiraconych" gier kiedy zapomnisz hasła do steama .Wystarczy pokazać pudełko .
Raz miałem kontrolę ,a że miałem piraty na kompie ,to gdyby nie to że miałem pudełka do tych gier to bym miał mały problem
  • Odpowiedz
@WrzodJestPrawdziwymWybranym teraz gry i tak są na steam albo innej platformie nawet jak masz płytę fizyczną więc jest ona bezwartościowa. Zdarza mi się kupować gry na płycie ale tylko gdy jest jakieś promo w sklepie i taniej niż przez net. Płyt i tak z pudełka nie wyjmuje bo nie mam napędu ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
niektore byly klimatyczne jak w tle pokazywane byly grafiki koncepcyjny, jednostki czy cos podobnego. Jak w drugim red alercie


@KrysznaHarrySon: W Gothic 3 podczas instalacji leciał fragment jego soundtracku, który jest tak mega zajebisty, że nigdy nienawidziłem paska ładowania bardziej, tak bardzo chciało mi się już grać xD Szkoda, że kończył się przy jakichś 30 procent instalacji. Może na dysku SSD by zdążył, ale gdzie tam w 2006... ( ͡
  • Odpowiedz