Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam sprawę dla @RajstopowaBlogerka

Fajna sprawa ten twój blog, tylko moim zdaniem niepotrzebnie jest to robione w formie "recenzji". Wydaje mi się że to podobnie jak z reklamą piwa bezalkoholowego. Według mnie chodzi głównie o to aby można było pooglądać sobie twoje #nogi #stopy i #rajstopy. Prawdziwa gratka dla #stopyboners #nogiboners i #rajstopyboners. W związku z tym mam sugestię aby zmienić format bloga na bardziej galeriowy. Podejrzewam że i tak mało kto czyta całość tych recenzji a głównie chodzi o fotki, przynajmniej jeśli chodzi o #niebieskiepaski a nie ogólnie #modadamska.

Moja sugestia jest taka: wrzucaj głównie galerie, ale bardziej rozbudowane niż obecnie. W jednym takim poście powinno być między 15 a 20 zdjęć, w tym sporo zbliżeń na stopy, palce, pięty pod różnymi kątami. Asortyment produktów rozszerz także o skarpetki, podkolanówki, może i obuwie. Jak to się robi profesjonalnie to wystarczy przejrzeć tagi "footmodel" "footmodeling" na instagramie.

Powodzenia w rozbudowie bloga i bazy followersów.

Wrzucam ankietę - może fani tematu się wypowiedzą.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Mam sprawę dla @RajstopowaBlogerka
...

źródło: comment_MTC2W61pSaVzkbn5VLpknA2FgfVAiF6L.jpg

Pobierz

Czy RajstopowaBlogerka powinna zmienić koncepcję swojego bloga na galerię?

  • TAK 78.6% (66)
  • NIE 21.4% (18)

Oddanych głosów: 84

  • 12
  • Odpowiedz
SilnaObywatelka: @Karpovitch: przecież tu nie chodzi o rajstopy, to tylko pretekst do pokazywania nóg i stóp xD zobacz sobie te "recenzje" xD albo komentarze pod nimi, gdzie 99% to faceci

laska po prostu znalazła sobie dobry sposób na zarobek, nie zdziwiłbym się gdyby okazało się, że sprzedaje noszone rajstopy albo buty fetyszystom

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua}
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: AluminiowaŻona - Napewno nie zarobię na blogu takich pieniędzy. Ten komentarz nie odnosił się do samej autorki a do użytkownika, który zaproponował blogi o oddychaniu.
Osobiście myślę, że @RajstopowaBlogerka ma ciekawą niszę tematyczną i jeśli jej to się opłaca i odpowiada niech prowadzi dalej, życzę powodzenia. :)
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Mi nie zależy typowo na większych zyskach czy ilości fanów chodź jest to miłe. Chce dalej prowadzić bloga w tym stylu co teraz tylko wiadomo z czasem pojawiają się nowe pomysły i pewnie blog za jakiś czas będzie inaczej wyglądać. Co do galerii zdjęć wiem, mam sporo wiadomości na ten temat żeby było więcej zbliżeń ujęć ale ja nie chce by blog widziany był tylko pod względem fetyszystów. Dąże bardziej
  • Odpowiedz