Wpis z mikrobloga

#pomagajzwykopem #swieta #patostreamy #wygryw #pytanie
Witajcie Mirki
Jako, że zbliżają się święta to i serca są większe, więc piszę z prośbą o pomoc dla swojego znajomego.
Zrzutka
A teraz opis całej sytuacji

Od prawie 20 lat borykam się z problemem który staje się coraz bardziej dokuczliwy - a mianowicie nie gojące się rany na nogach. Byłem w Gryficach w szpitalu - robiłem badania na przepływ krwi (tak zwanego dopplera) i niby wszystko w porządku , leżałem też w Kamieniu Pomorskim w szpitalu i też nic poza zaleczeniem nic więcej nie można zrobić wg niektórych lekarzy jest to uszkodzenie zastawek żył głównych i dlatego nie ma prawidłowego krążenia krwi. Nie ukrywam na pieniądzach nie śpię - nikt nie śpi ... Dlaczego proszę o pomoc ? chociaż jest to trudne i tak na prawdę wstydzę się że sam nie mogę sobie z tym problemem poradzić ? Już odpowiadam : Pieniądze potrzebne są na wyjazd do specjalisty , diagnozę , operację a przede wszystkim po operacji na życie na co najmniej 2-3 miesiące bo będę uziemiony.


Każda złotówka przybliża go do normalnego i spokojnego życia.
Pomóżmy i pokażmy jak wielkie mamy serca.
Skoro tyle osób potrafi płacić Tucznikowi, żeby był coraz większym #przegryw to ciekawe ile jest osób, które potrafią pokazać się w słusznej sprawie ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:

Plusujcie by zobaczyło to jak najwięcej osób :)
  • 2