Wpis z mikrobloga

Gość w 2011 roku opowiadał o rewolucyjności bitcoina, gdy kosztował on 1 dolara, został zminusowany i wyśmiany ( ͡° ͜ʖ ͡°)
W 2013 roku nagrał filmik w którym mówił o tym żeby nie trzymać bitcoina na MT.GOX ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
W grudniu 2017 dodał natomiast filmik o tym zeby nie kupować na górce i realizować profity, chociaż częściowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dla mnie jest #!$%@? prorokiem xD
Tydzień temu dodał filmik dlaczego bitcoin jego zdaniem jeszcze urośnie i nie zanosi się na żaden upadek.
Link do YT - 1
Link do YT - 2
Link do YT - 3
Lnik do YT - 4
#kryptowaluty #bitcoin #reddit
  • 4
@piterss17: wiesz... kazdy myli sie peirwszy raz dopiero wtedy gdy jego "wrozba" sie nie spelnia. Koles przewidzial 3 rzeczy... na prawde bardzo duzo ( ͡º ͜ʖ͡º)

Ja przewiduje wiecej rzeczy i sie nie chwale na przyklad:
1. gdy dzis szedlem do pracy to przewidzialem ze jak zapali mi sie zielone swiatlo to samochod sie zatrzyma na czerwonym
2. przewidzialem ze jak dojde do pracy to internet
no i co z tego że urośnie, przecież jeszcze tak nisko nie spadł żeby mozna było znowu kupić za grosze i tylko czekać, całe zamieszanie z bitkojnem było tylko dlatego że był super tani i zrobił się super drogi, a teraz zeby znowu można było zarobić to musiał by spaść przynajmniej do 1000$ żeby była okazja dla biedaków ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@piterss17: