Wpis z mikrobloga

Taką mam refleksję po wpisie @szukamdziewczynylvl21. Słowa, jakich używamy świadczą nie tylko o kulturze osobistej, ale ogolnie o podejściu do życia oraz kobiet. Nie oczekujcie, że będziecie dobrze traktowani przez dziewczyny skoro sami ich nie szanujecie.

Tego typu słownictwo i opisy pasują do osób z nizin społecznych. Kulturalny mężczyzna zachowuje dla siebie sprawy łóżkowe, dzięki czemu kobieta która idzie z nim sypia czuje się bezpiecznie i jest bardziej chętna na eksperymenty wiedząc, że nikt jej nie nazwie „dziwką do zapinania w kakao”.

Ludzie, ja wiem ze to jest tylko wykop, ze tu jest się anonimowym, ale gwarantuje Wam że to są podstawy podstaw jakiegokolwiek traktowania drugiego człowieka. Myślcie perspektywicznie... każdy z nas ma wpływ na to, jak wyglada nasze społeczeństwo. Kiedyś usłyszałam „traktuj kobietę w taki sposób, w jaki chciałbyś, żeby traktowano twoją córkę”. Może to Wam trochę pomoże w zrozumieniu, o co chodzi ♀️

#randki #zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski
Jestemtuprzejazdem - Taką mam refleksję po wpisie @szukamdziewczynylvl21. Słowa, jaki...

źródło: comment_nDt9NpCgDFM0KOa9uDZRwiP4qLmTBa78.jpg

Pobierz
  • 137
  • Odpowiedz