Wpis z mikrobloga

Witam. Dzisiaj odpada Rzeszów który miał 31.20% głosów i zajmuje on 7. miejsce. Oczywiście wciąż głosujecie na najgorszą stolicę województwa (zaczynające się od litery "O")
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Jeśłi chcesz być jutro wołany możesz kliknąć w plusa lub też zaobserwować tag -----> #wykopowawykreslanka
oba-manigger - Witam. Dzisiaj odpada Rzeszów który miał 31.20% głosów i zajmuje on 7....

źródło: comment_zA8v77kCRStwOWrCapeYhh1yp2zkSWbJ.jpg

Pobierz

Zagłosuj na najgorsze miasto:

  • Wrocław 9.0% (142)
  • Olsztyn 35.8% (564)
  • Opole 23.7% (373)
  • Poznań 7.5% (118)
  • Szczecin 9.7% (152)
  • Toruń 14.3% (225)

Oddanych głosów: 1574

  • 34
  • Odpowiedz
Dużo tam pomieszkiwałem, komunikacja w weekendy to był żart, jeśli chodzi o częstotliwość. Mało miejsc do spędzania czasu, każdy chwali stary browar, ale co tam robić? Różnorodność knajp nie powala. Koncertów mniej niż u konkurencji, sa fajne targi co prawda. Jeśli chodzi o knajpy, bez szału, dzielnice do życia też nijakie, niczym nie różniące się od Wawy lub Wrocka.
  • Odpowiedz
Ale przynajmniej na wykopie możecie sobie zagłosować że Warszawa najgorsza.


@NiedzielnyWykopowicz: za każdym #!$%@? razem xD na wykopie Warszawa to najgorsze miasto, najgorsi ludzie, najgorsze wszystko ale jednak pojadę do Warszawy bo tam praca i pieniążki nie śmierdzą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@krystian-golonka: dlaczego super miasto? Super czy nie super, zwracam tylko uwagę, że wynik głosowania to efekt bólu dupy i kompleksów, co potwierdza całkiem inny stan rzeczy w realu. A tego fragmentu o bólu dupy i kompleksie to nie rozumiem, jak mówisz do kogoś (bo przecież nie do mnie) to go wołaj
  • Odpowiedz
@Finsky a byłeś w Opolu? Bo to także miasto które ma ogromny potencjał. I podejrzewam że dużą ladniejszą historyczną architekturę. Już nie mówię o tym że to jedno z, najstarszych miast polski i historyczna stolica Śląska.
Miasta takie jak Rzeszów czy Zielona Góra, wyżej wymienione nie mają nawet podjazdu. W przeciwieństwie do Ciebie, o Olsztynie się nie wypowiem, bo nigdy nie byłem, ale mam znajomego z tych okolic który #!$%@?ł na Śląsk
  • Odpowiedz