Wpis z mikrobloga

@Wojt_ASR_: Tego nie wiem, w Legii na dziś jest Cafu i Martins z pewnym placem. Do tego Philipps, Antolić i Mączyński w rezerwach. Mączyński odejdzie, być może Antolić albo Philipps, więc taki młody 20 latek na rezerwę który mógłby się ogrywać i rozwinąć może się przydać.

@chudziutki: Bywają takie przypadki że kartkują się piłkarze na mecz z drużyną do której chcą przejść. Jeśli by grał w Piaście to chciałby wygrać,
  • Odpowiedz
@philger: Hue hue, ale śmieszne. A widziałeś w ogóle ten faul? Taktyczny na własnej połowie, gonił gościa i pociągnał za koszulkę, mimo że obok było dwóch zawodników Piasta. Nie napisałem nigdzie że to głowna przesłanka transferu. Legia odmładza kadrę, a na DP ma samych dojrzałych zawodników z wysokimi kontraktami. Dziczek to młody zdolny, grał we wszystkich reprezentacjach młodziezowych. Piast chce zatrzymać Jodłowca, ale nie chce za niego płacić. Być może będzie
  • Odpowiedz
@listonoszjarek: Nie wiem, ale obstawiam ze zdecydowanie tak, maja prawo pierwokupu, wiec nie musza sie spieszyc, chyba zeby ktos sie teraz zglosil, wtedy musieliby wylozyc kase juz teraz. Slyszalem rozne ceny 500 i 800k euro.
  • Odpowiedz