Wpis z mikrobloga

Co u majora - z grupy fejsowej

- no goście byli w środę to wiadomo, kupił 6 piw wczoraj żeby nie wyjść z domu, ale #!$%@?ł szósteczkę i wyszedł. Melanż w parku (8 godzin) i skończył w lesie na ławce w godzinach wieczornych :)

- a no popatrz, nie wiedzialem. Mrozow wielkich jeszcze nie ma, chociaz nie wiem jak w Bialymstoku, ale mysle ze wroci. Skubaniec zawsze na 4 lapy spada.

- on ma doświadczenie w bezdomności. Przykryje się "Przeglądem Sportowym" i mu cieplej niż mi czy Tobie pod pierzyną.

- hahaha xd racja ale przez ostatnie 2 lata mogla mu forma spasc przez to ze mieszka w Belwederze. Dobrobyt. Jak dowiesz sie czegos nowego to wrzuc na grupke zebysmy sie nie martwili.

- info z teraz: nadal melinuje w okolicach parku.

- Jak myślicie? Warto poinformować Meksykano, że chla w parku? Niech #!$%@? z kamerą - byłby super materiał :)

- Japrdl to jednak serio alkoholizm meksyka jest dużo bardziej kontrolowany niż strusia nitrodola, jeżeli to wszystko prawda.

---------------------------------
czy #kononowicz to #patostreamy to sprawa dyskusyjna
#suchodolski
  • 15
  • Odpowiedz
@dkb1002 co w tym złego ?? jeden ogląda pierwszą miłość, drugi szkołe, ja lubie ich perypetie chociaż tak jak wkur... mnie major tak nikt na tym świecie... po za tym chyba też się interesujesz skoro jesteś na tym tagu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz