Wpis z mikrobloga

Jadę sobie dziś grzecznie autem i dla beki słucham porannego bloku w TOK FM. Redaktor Żakowski prowadzi rozmowę z Tomaszem Piątkiem, w której ten ostatni przekonuje że współzałożyciel KORu Macierewicz to najtajniejszy z tajnych dawny agent SB. Co prawda nie ma jego teczek, ani innych dokumentów to potwierdzających ale wszytko w głowie Piątka łączy się w logiczną całość. Wracam do domu i czytam sobie o Tomaszu Piątku, człowieku ćpającym przez 18 lat heroinę, nałogowym alkoholiku, wielokrotnie leczącym się w szpitalach psychiatrycznych. Fajnych mają w tym TOK FM śledczych, takich nie za normalnych. Wiadomo bowiem że tylko wariat może wytropić innego wariata.

#polityka #heheszki #wyborcza #tokfm #bekazlewactwa
  • 9
  • Odpowiedz
@Sabarolus: Gdybyś trochę się orientował wiedziałbyś że Piątek sam opisał swój nałóg w książce pt . Heroina Powszechnie też wiadomo o jego licznych pobytach w szpitalach psychiatrycznych oraz o tym że nikt nie wytacza mu procesów bo Piątek jest niepoczytalny na co ma stosowne zaświadczenia od lekarzy psychiatrów. Jest po prostu ŚWIREM co jest medycznie potwierdzone. Skoro świr jest twoim autorytetem to świadczy to jak najgorzej o tobie. Chociaż nie lubię
  • Odpowiedz
@drMuras: powtarzam pisowski kretynie - nie jesteś w stanie merytorycznie zaorać książki zatem wchodzisz na autora. Świadczy to tylko o Twoich możliwościach intelektualnych. Jeżeli książka jest tak słaba i pisana pod wpływem heroiny to jaki problem wykazać występujące w niej bzdury? Sumliński już został zaorany - wykazano mu "inspirowanie" się innymi dziełami. Zrób to samo dla Piątka.
  • Odpowiedz
@Sabarolus: Ha, ha, ha jesteś taki zabawny, szczekasz i obrażasz bo jesteś bezbronny. ŚWIR z certyfikatem od psychiatrów pisze książkę a ty ją łykasz w całości. Też masz papiery IDIOTY ? Czy dopiero się starasz?
  • Odpowiedz
@Sabarolus: Dwa razy próbujesz mnie obrazić nazywając mnie kretynem i dziwisz się ktoś odpłaca ci tym samym. Śmieszny typ z ciebie, ubawiłeś mnie i dlatego miłego dnia również tobie.
  • Odpowiedz
@crixos: @mercedes_amg

Owczarek zaprasza postacie spoza polityki, które opowiadają niesamowite historie.

Natomiast słuchanie "trzódki" w piątek to rak w czystej postaci mimo to jest zabawnie słuchać jak wzajemne szczytują w czasie wymyślania przez siebie kolejnych porównań i epitetów pod adresem PIS, Fideszu, Trumpa.
  • Odpowiedz