Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Co za dramat z tymi #telefony siedzę sobie na #xiaomi redmi note 3 i pomimo faktu że kilka razy w życiu mu się spadło to trzyma się całkiem nieźle. No ale właśnie spadł już kilka razy i nie wygląda za dobrze + aparat trochę ssie. Więc bym się na coś przesiadł, ale im więcej czytam tym mniej mi się chce XD

#huawei szpiegujo i kiepskie wsparcie, a myślałem o 10 pro

#samsung s8 że wujowa bateria no i nakładka samsungowa to drama.

#oneplus 6t podobno na tym poziomie to "kek" aparat i niezbyt bezpieczny ten czytnik w ekranie bo to tylko aparat.

Chyba sobie wypisze z 5 telefonów na karteczkach i wylosuje XD
  • 8
Od siebie to mogę polecić Redmi Note 5 4/64. Telefon ładny, aparat przy dobrym oświetleniu robi całkiem fajne zdjęcia, za to bez oświetlenia albo w nocy nawet nie próbuj bo fotki powinny mieć oznaczenie produktu pełnoziarnistego xD
Co do próby czasu to też byłem bardzo pozytywnie zaskoczony moim Redmi 3S, używałem go prawie 3 lata, upadków zaliczył naprawdę sporo a wszystko działa. Teraz używa go moją siostra i też jest zaskoczona jak
@Bomfastic: miałem Xiaomi Redmi Note 3 Pro (3/32) przez prawie 3 lata, od poniedziałku mam OP 6 (8/128) i nie ma porównania. XRN3P pomimo swojego wieku działał dość dobrze i sprawnie, ale OP 6 (1660 zł) to po prostu inna liga. Zamówiłem OP 6 na GB i czekałem z miesiąc. 0 VAT, polecam :)
@Bomfastic: po co Ci 6t skoro 6 jest lepsza i tańsza ? To samo było z 5>5t wg mnie.
Aparat jest na tym samym poziomie co 5,5t z gcam, czyli kozak. Do tego OIS, więc polecam.
Zresztą i tak aparat rzadko jest używany, jak już to jakieś kiepskie zdjęcia na social media, gdzie nikt się nie będzie spuszczał nad głupim zdjęciem.
@Jacobi: warto tego OP6 w wersji 8gb ram dopłacać? bo mam cieżko rozkminę brać mi8 6/64 za 358$ czy w sumie dopłacać aż 60$ i brać OP6 8/128 za 419$ co sadzisz? biore pod uwagę OP6 8/128,bo 6/64 jest tylko nieznacznie tańszy.