Wpis z mikrobloga

DZIEŃ 73/100 #nadetoxie od zioła

Coraz bardziej się przekonuje, że mogę powiedzieć, że udało mi się odstawić ziolo. Zatem, kontynuuje detoks do 100 dnia (zostało 27 dni) ii... Biorę się za alkohol.. A w zasadzie przymierzam się do tego.

Na razie to postanowienie, że chcę się za niego wziąć i po prostu go wyeliminować z życia. Na razie, do sylwestera postaram się nie upijac do zgona xD Po sylwestrze, ograniczam alkohol do maksymalnego minimum, tzn raz lampka wina do obiadu w miesiącu, na imprezach max piwo/szot wodki dla smaku, nic poza tym. Dla kurtuazji, raz na jakiś czas do obiadu/kolacji tak. I myślę, ze takie absolutne minimum będę ciągnął do polowy marca, tj do moich urodzin.

A od urodzin (tzn dokładnie w dniu urodzin już) odstawiam alkohol totalnie. Mam dosyć trucia głowy i dosyć poczucia, że się uwsteczniam.

#oswiadczenie #alkohol #narkotykiniezawszespoko
  • 5
@Heti co jest w tym dla Ciebie zadziwiającego? Zioło uzależnilo mnie psychicznie, i ciężko było w ogóle podjąć decyzję o odstawce i trwaniu w tym. Alkohol nie uzależnil mnie w zaden sposób, ale zle wpływa na mój organizm, dlatego jego się pozbede z życia również