Wpis z mikrobloga

@Balwanek_i_platki_sniegu: tez próbowałam go oświecić na ten tamat na tym samym streamie, przeczytał i przyplul się ze nic go nie obchodzi czyjeś zdanie i ze to ogólnie jego stream wiec jak mam do powiedzenia coś nie po jego myśli to mam wyjść. Jeszcze puścił wiązane o tym jak nicierpi ludzi którzy z nim dyskutują i jak on powie jedno to to argumentują.
@Triceratops91: Ja prześledziłem konta jego top DONATORA "Stephana" :D
Jak dla mnie to ewidentne Fake konto na Facebooku z dodamymi losowymi osobami z Polski, Niemiec i Arabami w tym był tam dodany Jachimek i kilka osób od Magicala. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dodatkowo do niedawna ten "Stephan" był u Magicala i Bystrzaka w grupie i to ponad rok. Jeszcze przed dramą GURALA z Magicalem z "mafią" (
@THERMOKAD: Osoba odpowiedzialna za Patostreamy w tej chwili zajmuje się "odpatologizowaniem" YouTuba zabierając ich w szpony treningów dla jego federacji.
Akurat to pozytywne i nawet to FAME MMA pochwalam, bo fajne widowisko w kategorii cyrku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie pochawalam natomiast jego "Aferek" i #!$%@? o niczym. Wybijania się na raku Kruszwilu i próby wybicia jakiegoś szmula w wynajętym Porsche ( ͡° ͜ʖ ͡