Wpis z mikrobloga

Oto kary za trzecią rundę Retro WEK by Motorsport Capsule @ Silverstone:

PRO:
Fifa2195 - 8pk
Mateusz Tyszkiewicz - 2pk
HitmanSon - 1pk
Kinky - 1pk
Sumek - 1pk
BezlitosnaWydra - 1pk
Mateusz92 - 1pk
SZOLTYS - 1pk
KimiZ - 1pk
TheSznikers - 1pk
Manux - 1pk
MisiuRally - DQ
zeet - 1pk
mateusz mazurek - 1pk
piast - 2pk
lotnik - 3pk

SEMI:
samko - 1pk
prorok - 1pk
kilroy9 - 1pk
heblo - 1pk
slaweczek - DQ
sebaws - DQ
----------------------
Odwołania za R2:
shalky - 3pk->2pk
manux - bez zmian
r3pr3z3nt - bez zmian
----------------------
PK Łącznie:


--------------------------------------------------------------------
Ewentualne odwołania odnośnie kar prosimy składać w komentarzach poniżej z wyraźnym zaznaczeniem prośby o ponowne rozpatrzenie sytuacji i swojej argumentacji.

arkusz szczegółowy - KLIK
--------------------------------------------------------------------
#acleague
ACLeague - Oto kary za trzecią rundę Retro WEK by Motorsport Capsule @ Silverstone:
...

źródło: comment_DIrFFB5uHjNlvDyAH75WWUPafx0hQl8G.jpg

Pobierz
  • 19
@ACLeague: prosze o rozpatrzenie mojej sytuacji ponieważ kuluralnie wyprzedzilem kj5d i nawet lewymi kolami zjechalem na trawe. Kj5d nie stracil rzadnych pozycji lub wiekszej straty czasowej. jesli ktos jest tu winny to jest to kj5d bo nie zostawil mi miejsca i nie przepuscil szybszego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
No no dostalem dsq za to że była i formacja o takim samym plp dla ros i acl. Więc po co znowu miałem ściągać. Ale skoro moja to wina biorę na klate.
@ACLeague: Prosze o ponowne rozpatrzenie sytuacji z 43:28 ponieważ ja jechałem zgodnie z torem jazdy a QBX mimo tego ze miał korzystniejszą pozycje w zakrecie i mnóstwo miejsca wolał nie skręcic do apexu i pojechał prosto/do zewnetrznej mimo że by na tym stracił przez co doszło do kontaktu jak dla mnie RI gdyz i ja moglem lzej skrecic oraz qbx mogl jechac blizej prawej strony
Czy mogę dostać informację czemu za wprowadzenie w błąd że plp jest już jednakowe mam dsq. Organizator napisał później w ogłoszeniu że sugeruje aktualizacje plp. Piszę się prosto ze jest problem jednak z plp i trzeba znowu pobrać. To już moja kolejna runda wcześniej działało Oki plp i co nagle sobie postanowiłem zmienić od tak...
sebaws - Czy mogę dostać informację czemu za wprowadzenie w błąd że plp jest już jedn...

źródło: comment_1MzfVszA9mHorlwkZGbrspq0d3cjOGCB.jpg

Pobierz
@prorok1394: @Kilroy9: Wasze PK będą anulowane
@QbxGamerHD: pod każdym wpisem z karami widnieje komunikat: "Ewentualne odwołania odnośnie kar prosimy składać w komentarzach poniżej z wyraźnym zaznaczeniem prośby o ponowne rozpatrzenie sytuacji i swojej argumentacji." - z Twojej strony takiej prośby nie było.
@sebaws: czy pobierałeś najnowsze PLP - zgodnie z wklejonym komunikatem - z naszego dysku Google? Znajduje się tam wspólne PLP z konfiguracjami wszystkich lig, które w