Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Czy ma ktoś doświadczenie z parkingiem z podnoszoną rampa? Chodzi o sytuację kiedy mamy jedno miejsce, na którym mogą parkować dwa auta jedno nad drugim. Gdy auto z góry musi zjechać, to na dole opuszczane jest poziom w dół. Developer dał mi zniżkę na kupno takiego miejsca (dolne miejsce za 22k + schowek, normalne miejsce bez rampy 34k bez schowka). Nie jeżdżę codziennie autem więc wydaje mi się, że konieczność podniesienia auta nie będzie kłopotem, dodatkowo miejsce z rampa jest przy klatce, a normalne dosyć daleko. Zastanawiam się, gdzie jest haczyk, którego ja nie widzę. #mieszkanie #samochody
  • 10
@Conky: upewnij się, że na pewno opłaty będą takie jak za standardowe MP. Ta rampa to nic innego jak dźwig, który musi przechodzić kontrole, konserwacje itd. Jeśli kwota za utrzymanie jest taka sama, to pewnie jest rozbita na wszystkich użytkowników garażu co nie wydaje mi się do końca uczciwe ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Conky: #!$%@?ąc od wad rampy co oczywiście rekompensuje cena, to miejsce na dole ma taką wadę że wszystko z samochodu na górze cieknie na twój - syf drogowy, skropliny z klimatyzacji no i czasem olej jak komuś cieknie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@polski: też o tym pomysłem, ale oglądałem to miejsce i rampa jest pełna, więc z góry nie będzie kąpać, jednak skłaniam się ku normalnemu miejscu, które jest znacznie dalej od klatki
@Conky: ja różne widziałem rampy, a jaka wysokość maksymalna auta na tej rampie? bo widziałem takie nawet do 1,5 metra, czyli ledwo zwykły samochód wchodzi, wyklucza to wszelkie suvy, crossovery itd.