Wpis z mikrobloga

@RoastieRoast: oesu, jaki #rakcontent. Typie, że ci się chce taki marny trolling uprawiać, że niby kobiety nie mają libido i co, masturbują się bo liczą na urojoną ciążę, a szmaty co się puszczają w kiblu w klubie liczą na założenie rodziny, nie? xD
W sumie współczuję ci niemniej niż @ChuckFasola. Że ci się chce w ogóle tracić czas na takie marne zaczepki.
  • Odpowiedz
@RoastieRoast

Haha :) Już tu rano pisałem, chyba nawet Tobie - po prostu normalny gościu, bez kompleksów, zwichnięć ideologiczno-psychologicznych i bez zrytej bani wykopem ( ͡º ͜ʖ͡º)

Testosteron ok, nawet za wysoki bo zaczynam łysiec ( ͡° ʖ̯ ͡°) Relacje z Ojcem w porządku. Od kiedy
  • Odpowiedz
@RoastieRoast

Ale tak już oszczędzając Ciebie.. Bo już mi się żal zaczyna robić, bo Ci tak jadę i jadę.

Wiesz... Normalny (Normalny, mam na myśli bez tych wykopowych określeń typu cuk, betabankomat, przegryw)... koleś jak widzi dziewczyne, to sobie myśli "Ale fajna dupa, wyruchałbym" albo "chciałbym żeby była moja"
  • Odpowiedz
@RoastieRoast: a, no tak, to wyczerpuje dyskusję. Kobiety nie mają libido bo tylko mały odsetek się puszcza w klubie. Rozumiem, że puszczanie się w innych miejscach już się nie liczy, skoro chwytasz się jednego przykładu. Ty masz libido, bo jesteś facetem, czyli logiczne - dajesz dupy w klubach. To pozdro xD
  • Odpowiedz