Wpis z mikrobloga

bo ateiści w przeciwieństwie do miłosiernych katolików widzą w nich ludzi, a nie wrogich wyznawców innej religii.


@Clefairy: tak jak w pełni zgadzam się z twoim komentarzem o tym, że w PL to katole są problemem, a nie przybysze innych wyznań, tak zacytowane zdanie jest kompletnym nieogarnięciem sytuacji z Islamem. Muzułmanie są wyznawcami wrogiej religii niezależnie od tego czy jesteś katolikiem, Żydem czy ateistą! Wrogiej wobec wartości, na których bazuje
  • Odpowiedz
@szpongiel: przecież ja nie sądzę, że Islamiści nie są problemem, tylko sądzę, że ludzie, którzy pomagają uchodźcą nie oceniają ich przez pryzmat wyznawanej wiary, a wyłącznie poprzez pryzmat człowieczeństwa.

Islam w europie należy zaorać razem z katolicyzmem, ale dopóki Europa w większości będzie zdominowana przez wyznawców obojętniej jakiej religii to do tego nie dojdzie.

Potrzebna jest nam świecka Europa, która zburzy kościoły jak i meczety.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Clefairy: o jak ja lubię pisać wtedy, albo mówić, że Jezus był Żydem. Maryja (Miriam) Żydówką. Lubię też zadać pytanie: to miał ten Jezus napletek czy nie? ( ͡ ͜ʖ ͡)
Moja babcia Rage Mode On.
  • Odpowiedz
Jedyny argument 90% pseudo-katoli na wykopie xD


@Clefairy: a 99,9% katolików nigdy nic takiego nie powiedziało

Pewnie na świecie żyją miliony murzynów, którzy przewyższają Twoją inteligencje na każdym mozliwym poziomie.


W Polsce żyje miliony Polaków, którzy przewyższają twoją inteligencję na każdym możliwym poziomie i nie popełniają notorycznie błędu Ą OM
  • Odpowiedz
@bolekkrystianek: już się nie zesraj z tym ą om. Przecież 90% tych błędów jest popełnianych z powodu szybkiego pisania i każdy taki błąd wykorzystujecie do triumfu nad swoją wybitną inteligencją i znajomością zasad pisowni z podstawówki xD

Brawo.
  • Odpowiedz
  • 1
@bolekkrystianek serio myślisz, że ktoś nie wie, że w liczbie mnogiej wstawiamy końcówkę -om?

Kazdy debil to wie, ale czasem kazdemu z rozpędu napisze sie "ą" i wtedy przylatuje taki wybitny intelektualista jak Ty, ktory użyje tego błędu jako jedynego argumentu w dyskusji.
  • Odpowiedz
@Clefairy: W sumie żydzi to mają całkiem spory wpływ na naszą władzę XD Do tego stopnia, że zabronili nam penalizować określenia w rodzaju "polskich obozów śmierci". Muslemy zresztą też mają coraz większy wpływ. Dlaczego Ty nie możesz sobie zrobić zdjęcia dowodowego w kapeluszu, a muslemy mogą obwiązać sobie mordy szmatami?

Nie ma ich na tyle, byśmy to widzieli, natomiast to jest akurat całkiem niezły argument, bo innowiercy już teraz mają
  • Odpowiedz
@Clefairy: No podobno mamy, tak mi znajomy narodowiec powiedział, że mamy z muzłumanami w Polsce problem, bo ciapole podrywają laski w klubach i sa agresywni pomimo że to gówno prawda a polki lubią śniade bolce co mnie dziwi no ale #!$%@?. Ale swoje sebolskie środowisko broni, on nawet usprawiedliwia #!$%@? Warszawy bo to siedlisko lewactwa w jego urojeniach. No i że na zachodzie robią #!$%@? wszędzie mimo, że jedynie gdzie
  • Odpowiedz
serio myślisz, że ktoś nie wie, że w liczbie mnogiej wstawiamy końcówkę -om?


@Clefairy: ty, nawet chyba kiedyś w memie popełniłeś ten błąd, ogólnie jak na wykopie widzę ten błąd to zaraz myślę, że to ty, tyle razy go zrobiłeś.

żyje tego błędu jako jedynego argumentu w dyskusji.


jakiego argumentu w jakiej dyskusji? Nad obrazkiem czy może nad 90% pseudo-katoli? xD Nawiązałem w pierwszej odpowiedzi.
  • Odpowiedz