Wpis z mikrobloga

Jaki dostaliście najgorszy prezent pod choinkę?
Myślę że warto podzielić się doświadczeniami żeby nikt z mirkujących nie wpadł na pomysł kupienia komuś czegoś takiego.

Ja co roku dostaję od babci zestaw jakichś perfum typu OLD SPICE PLAYBOY BRUTAL 7w1 i jestem tak samo zawiedziony bo tego nie używam bo jest to tandeta i wiem że to jest taki prezent na odczepnego, po najniższej linii oporu ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#swieta #wigilia #prezent #pytanie taguję też #janusze #przegryw i #nosaczsundajski bo wiemy jak jest
czlowiek1988 - Jaki dostaliście najgorszy prezent pod choinkę?
Myślę że warto podzie...

źródło: comment_y0o7MnmVYfmYjIhLIhLLq9xo3L7rneas.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
@xeerxees: jak nie każdy zarabia dobrze, to może byśmy się umówili w rodzinie, by nie kupować żadnych prezentów?
Tym bardziej, że każdego stać by kupić sobie perfumy, skarpetki, czy inne chińskie gówno. Jak już, to prezenty niech będą tanie, ale niebanalne.
  • Odpowiedz
@Profil_Internetowy: a myślisz, że z wodą po goleniu trafią? :D ja używam takiej za 40zł, a nie gówna za 5zł :)
problem kosmetyków jest taki, że w pewnym wieku każdy ma wybrane marki pod siebie
skarpetki to trochę wstyd, to jest tak tanie, że ja nawet ich nie piorę więcej niż 3x

widzisz, ja znalazłem świetny prezent za 10 ojro ;) niebanalny, opaska magnetyczna na rękę, więc jak coś obdarowany będzie
  • Odpowiedz
@czlowiek1988 to powiedz każdemu co chcesz dostać i zbierz zamówienia od nich. W rodzinie robimy sobie drobne prezenty lub własnoręcznie upominki typu szalik zrobiony na drutach, ciasteczka itp. jakiś alkohol czy praliny. Nikt się nie ucieszy telefonu, tableta, czy jakiś zajebistych perfum bo każdy ma swoje typy właśnie i sobie kupi sam jak będzie chciał. Dzieci dostają tylko takie droższe rzeczy, gry, zabawki itp. @brr1989 nie przesadzaj, wody za 5 zł nie
  • Odpowiedz