Wpis z mikrobloga

Nie wiem jak dla Was ale dla mnie zachowanie tego Icka jest dziwne.. Wiadomo jestes na imprezie.. alkohol.. i instynkt sam szuka kobiety(nie mowie od razu o dymaniu) ale pogadac.. poflirtowac.. sam mowil ze ta chudsza 5/10 to nie tak zle chuba co? A ten sie zachowuje jak stary potezny pedał.
#danielmagical #patostreamy
  • 14
  • Odpowiedz
@Czarnakawa8585: stary, to są jakieś tępe szmule, z najgorszej kategorii, dla koleżki szacunek, że nie jest typowym napalonym samcem, który myśli tylko #!$%@?, a nie głową i by przeruchał byle walenia, byleby zaspokoić instynkty.
  • Odpowiedz
@Czarnakawa8585: Czlowieku, ty masz chyba mentalnosc przegrywa. Na co pchac sie w rozmowe czy jakikolwiek flirt z tepa szmula, ktora nic soba nie reprezentuje? To, ze ma cipe z miejsca oznacza, ze trzeba sie przed nimi plaszczyc i ubiegac o ich wzgledy? Smiac mi sie chce jak widze takich gosci jak ty xD
  • Odpowiedz
@Wesol96: Mi sie smiac chce jak widze Twoje xd..( ͡° ͜ʖ ͡°)Druga sprawa jak sie zwracasz do mnie tym bardziej mnie ibrazajac pisz Ty! W sumie laski na imprezach zachowuja sie wobec Ciebie jak Icek wobec ich dlatego nie rozumiesz problemu
  • Odpowiedz