Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Baitka: Jest w tagu. Ja używam Zgemma h2h. Miałem wcześniej OpenBox v8s ale w porównaniu do zgemmy to niebo a ziemia. Potrzeba tylko anteny sat i połączenia z internetem. Linki do wgrywania z AliExpress za grosze. Czasem się przytnie ale baaardzo rzadko. W necie jest wszystko ładnie opisane krok po kroku jak skonfigurować i wgrać na pudełko. Wszystko z poziomu komputera lub laptopa.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@xtedek: oj to będziesz musiał do rana poczekać. Bo to to moj różowy kupował u siebie na koncie. A nie znam do niej hasła () a który z nich też nie pamiętam. Chociaż wydaje mi się że u każdego będzie działać jak ma w opisie ze PL będzie odbierać. Bo później to chyba od wgranej listy kanałów zależy? Ale w sumie to tak szczerze to gówno
@Szasio i prawidłowo. Jedyne tunery które są używalne to te z linuxem na pokładzie. Reszta to syf do kwadratu. A o tych tunerach operatorskich się nie będę wypowiadac, bo nadają się jedynie jako wyświetlacz zegarka XD i ludzie jeszcze za te. Gówna płacą XD sam mam ax hd51 i jestem zadowolony @alman ustawiasz antenę na hotbirda, kupujesz tuner np taki jak op, instalujesz oscama, wklejasz mu linijki które. Dostajesz od Chinola, i
Siema Mirek. Na jakiej zasadzie działa ten dekoder zegah2h? Trzeba mieć kompa z linux em czy wystarczy połączenie internetowe z dekoder? Gdzie to kupiłeś?
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ryzka1990: Nie trzeba mieć z linuxem. Dekoder jest na linuxie ale przez kompa i programy to tego wszystko sobie ładnie i prosto wygrywasz. Dekoder, antena i połączenie internetowe potrzebne. Bo na pudełko wygrywasz linki które kupiłeś i one ci odkodowuja wszystkie kanały. Zgemma kupiona na ebay. Nie wiem czy na polskim też będzie ale powinno być.
@alman tak jak Ci to ładnie opisal @korni007
Co do kosztów. Zgemma z ebay £53.99,
@Szasio ale lepiej mieć z linuxem, będziesz mieć więcej włosów na głowie ;) najtańsza z linuxem jest zgemma h2h albo h2s.
No i Linux jest bardzo dobrze wspierany. Dekodery bez linuxa to śmieci
@Szasio @korni007 Jak wygląda sprawa z jakością obrazu na polskich kanałach? Jest może jakieś forum gdzie mogę znaleźć konkretne informacje na temat konfiguracji itp.? Jeśli chodzi o talerz sat to najlepiej kupić jakiś konkretny czy nie ma to znaczenia?