Wpis z mikrobloga

wczoraj poświecił 4 minuty na porównywanie tego sushi do innych knajp tego typu, wymieniał wszystkie łącznie z panda express z USA ale o sushimaster nie wspomniał, nie porównał a przecież to nawet ta sama galeria.... Na bank ulaniec zawarł z nimi ugodę że nie może poruszać nazwy ich firmy w filmach.
#mocnyvlog
  • 11
  • Odpowiedz
@eSUBA94: Dziwne, że wymagali tylko tego. Przecież mogliby zażądać sprostowania lub nowej "rzetelniejszej" opini, wtedy wiarygodność Szafy by się zachwiała.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@dkb1002: wiarygodność tego człowieka już od dawna jest zachwiana, wręcz nawet nie istnieje, chyba że mówisz o jego rycerzach, to wtedy on jest najbardziej czysty ze wszystkich czystych a jego moralność oraz wiarygodność jest nie do podważenia
  • Odpowiedz
@eSUBA94: Tak wiem, próbowałem kiedyś debilom wytłumaczyć, że on ma 46, a nie 38 lat. Nawet pokazałem dowód, oni odpowiedzieli, ze dopóki Szafa tak nie powie to nie uwierzą.
  • Odpowiedz
Na bank ulaniec zawarł z nimi ugodę że nie może poruszać nazwy ich firmy w filmach.


@eSUBA94: xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD może nie wspomina o nich bo ich nie lubi i robiłby im darmową reklamę? xD
  • Odpowiedz
@eSUBA94: może skasował bo sam ogarnął, że np nie powinien pokazywać twarzy bogu ducha winnych kelnerek? Ja tego nie wiem i w przeciwieństwie do Ciebie nie rzucam bezpodstawnymi oskarżeniami pisząc "na bank" o jakiejś ugodzie, którą sobie wymyśliłem xD Najzabawniejsze w tym wszystkim jest to, że potem ty go nazywasz mitomanem i kłamcą, a sam to robisz xD
  • Odpowiedz
@eSUBA94: hahahahaha, nigdy mu złotówki nie przelałem, ale tak jesteś kłamcą i hipokrytą xD Najpierw się z niego śmiejesz i mówisz, że bez żadnych dowodów wymyślił sobie, że Sushi Master wykupiło mu łapki w dół pod filmem, a teraz sam bez żadnych dowodów mówisz, że na bank zawarł jakąś ugodę xDDDDD Lepiej Ci powiem, tak jak jemu ktoś pociśnie i go wyzywa od "ekspertów" to jak Tobie ktoś coś wytknie
  • Odpowiedz