Wpis z mikrobloga

@o780492
tylko dlatego że Warmianin dostał kamere o co też był wielkie Strusiowe wąty. Większość tych filmów to orędzia do narodu.
Na "lajtach" go nie ma bo Struś je zawłaszczył.
Ten duet musi być razem pokazywany, jak Flip i Flap.
Nie chodzi o wieczne awantury ale o akcje "gotuj tak dalej majorze bigosie" albo "pokaż noge wojtek! pokaż! - dobrze, że kupiłem do psikania całe te"
Redaktor Marcin wiedział jak to ugryźć
tylko dlatego że Warmianin dostał kamere o co też był wielkie Strusiowe wąty. Większość tych filmów to orędzia do narodu.


@buffot: przecież sam struś mu filmy wrzuca xD są orędzia bo konon niczego innego nie potrafi.
no i co z tego, że nie ma knura na lajtach? chcesz mu pieniązki wysyłać? przeciez nie robilby tam niczego innego co robi na filmikach.
no i co z tego że major ma spompowane ego?
@kolonko: @Zwanek: @alfons-metody:
Dlatego, że stał sie suchym pasożytem, wpadł w monotonie - dostanie kasę z lajta, wpadnie w nitro-cug na parę dni, wróci do domu odchorować, parę dni będzie nagrywał gnioty z psznego jedzenia breji i potem znów to samosamo - lajt, nitro itp.
Już dawno nie dostał bana, nie chodzi o skasowanie kanału, może ten j00r się trochę obudzi jak zabraknie piniążków, a jak nie to chociaż
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@ja_podpier-dole_samolot: Jak mniemam, kasy twojej nie dostaje, więc nic Ci do tego? A jeśli sama jakość contentu tak cię mierzi, to może po prostu zacznij oglądać coś innego?
Ja rozumiem i popieram ingerowanie, ale zachowajmy granice przyzwoitości. Takie bezpodstawne zbanowanie kanału, czy nawet ograniczenie monetyzacji to już wyrządzanie realnej szkody :v
@Zwanek: dokładnie nie podoba sie to przestan ogladac i problem z glowy
Spojrz na to zewnatrz : kanal na youtube z dwoma menelami zebrajacymi pieniazki od gimbusow.
W jakikolwiek tego nie ubierzesz jest to zalosne i nie nalezy tego ogladac.