Wpis z mikrobloga

jysk to gówno, już mój 4 fotel w ciągu 3 lat. W nocy mi się zerwało oparcie i do sklepu dymać po fotel (biurowy). Nigdzie nie znalazłem i znów do jyska ;/ Przymierzałem wszystkie fotele biurowe, krzesła gamingowe i dupa. Wziąłem fotel za 5 stówek przeceniony z 1k, te gamingowe kolorowe gówna są mniej wygodne od foteli samochodowych. Niestety konstrukcja tych foteli to jakaś masakra i przewiduje żywotność około roku. Jedyny plus to pasujące części, a trochę ich mam.

Co do samej obsługi sklepu, oczywiście, dali na kasę początkującego Ukraińca, który nie rozumiał co to faktura imienna. Z kolei magazyn, dzwonisz na zewnątrz, wychodzi jakiś łysy zjeb i burczy "czeka, bo kolejka jest"... wziął fakturę i po 30 minutach na mrozie łaskawie przynosi fotel. Spytałem się go na odchodne czy chce z bani, zmieszał się i zatrzasnął drzwi.

#meble #gownowpis
  • 6
  • Odpowiedz
@brr1989 jak dokładnie zepsuło się oparcie? Mam podobny problemem ze swoim krzesłem,płytka która trzyma nakrętkę w siedzeniu się połamała zmeczeniowo i nie da się przykręcić śruby
  • Odpowiedz
@mocny_kfas: te fotele jyskowe to niestety jednorazowki, ale żeby kupić coś lepszego, to trzeba mieć porządny salon meblowy, nie kupowałbym fotela w ciemno z neta
@stassma: nie mam ikei, ale będę myślał jak obecne wykończę
  • Odpowiedz