Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@spamkiller: a no tak bo mają działać charytatywnie, hl3 pojawi się gdy zrobią nowy silnik graficzny, i będzie to grywalne demo technologiczne tak samo było z 1 jak i 2.

nie są, proton to ogromny krok do grania na każdym możliwym systemie desktopowym i jest on za darmo, gdyby robiło to jakieś ubi czy inne ea to kazali by sobie płacić za możliwość używania go
  • 2
@rekoj Odnosiłem się do twojego komentarza odnośnie protona. Robią to przecież aby pozyskać kolejnych klientów siedzących linuksach, zatem tak jak inny producenci robią to dla zysku a nie z dobrej woli. Ponadto Gaben powinien jasno dac do zrozumienia co planują z marką HL. To co napisałeś to domysły i zyczeniowe myslenie....
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@spamkiller: was graczy to serio powinno się ruchać bez gumy XDDD

to z biznesowego punktu widzenia jest bardzo dobre że pozwala w taki sposób pompowac balona, koszt żaden tylko bydło same się nakręca, gdy w końcu się pojawi będzie taki hype na hl3 że głowa mała, a Gaben nie wyda na promocję tej gry ani dolara. Ewentualnie gdy ciśnienie opadnie to wypuści jakąś prostą grafikę w internet z której dalej nie
@rekoj: Jestem w stanie wiele postawić na to, że HL3 nie wyjdzie za rządów Gabena. Powód prosty, tak jak napisałeś, za duży hype i zapewne podzieliłby los DNF.

Co do protona jak najbardziej się zgadzam, ale jest to kwestia stricte biznesowa i zrozumiała. Na załączonym obrazku Valve jest z powodu, który już wcześniej opisałem.
@rekoj: Trochę inna historia, ale oczekiwania ogromne i hype, dodatkowo nakręcony przez Pitchforda przed premierą, olbrzymi. Na to co z tego wyszło spuśćmy kurtynę milczenia....

Mam nadzieję, że Twoje przewidywania sprawdzą się lepiej niż moje, bo bardzo chciałbym poznać zakończenie historii Gordona i Alyx. Dla mnie wystarczyłoby aby wypuścili to na tym samym silniku co EP1 i EP2, byle narracyjnie to zamknąć.
@spamkiller: O żeby tylko o karciankę chodziło. valve ma tak #!$%@? na wsparcie swoich gier. TF2, CS niemal totalnie zapomniane. Dota się jeszcze trzyma chociaż ostatnio tendencja "no coś tam się czasem doda, niech się cieszą", cała masa bugów, brak tutoriali dla nowych graczy, opcja dodatkowego abonamentu który ma mieć systematyczne i regularne wsparcie olana po jakichś 2 miesiącach od dodania. Na każdy dodany feature dwa odchodzą w zapomnienie, no i
CS niemal totalnie zapomniane.


@kurokagami: Przecież ta gra ma takie same wsparcie od premiery, największą nowością było dodanie przez Valve lootboxów które zapewniły komercjalny sukces dwa lata po premierze. Zresztą co chcesz dodawać w przypadku CSa, support valve to dodawanie fanowskich map, i fanowskich skinów do skrzynek plus korekty w balansie nic więcej oprócz nowej operacji nie potrzeba. Po za tym nadal w każdy weekend gra więcej osób niż w BF1
@Zuben: No tak, zapomniałem, że gracze CS'a nie lubią jak im się dodaje cokolwiek innego niż skiny. Na każdą nową broń hurr durr, a de_dust 2 to pewnie wciąż najpopularniejsza mapa. Już widzę co by się stało gdyby jeszcze wypuścili jakiś nowy tryb rozgrywki XD. A co do liczby grających to raczej nie ma sensu dyskutować bo wpływa na to wiele czynników jak np. Fakt, że BF1 był bardzo nowatorskim pomysłem,
Na każdą nową broń hurr durr, a de_dust 2 to pewnie wciąż najpopularniejsza mapa.


@kurokagami: Od kiedy zrobili reworka przestała nią być ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Już widzę co by się stało gdyby jeszcze wypuścili jakiś nowy tryb rozgrywki XD


@kurokagami: dodali 2v2 które się jakoś przejło.

Na każdą nową broń


@kurokagami: na MP5 nikt nie płakał.

Fakt, że BF1 był bardzo nowatorskim pomysłem


@