Wpis z mikrobloga

Mirki, chcecie alternatywnej zabawy dla #wykopoczta? Organizatorzy nie dają znaków życia, więc postanowiłem wziąć sprawy w swoje ręce i od rana tworzę #wykopaka. Uważam, że za dużo nas czeka, żebyśmy zostali z niczym. Nie chcę podawać konkretnych terminów, ale aktualnie patrząc na progress myślę, że do końca tygodnia powinny ruszyć zapisy, więc jest szansa na otrzymanie paczek jeszcze w tym roku. Czasu jest mało, decyzja z mojej strony bardzo spontaniczna, ale myślę, że warto spróbować. Nie miejcie mi za złe, jeśli nie będzie to tak dopieszczone jak wykopoczta, czas goni, ale obiecuję, że jeśli przy pierwszej edycji robionej na szybko przymkniecie oczy na niedopatrzenia czy braki w funkcjonalnościach, to przez kolejny rok będę ciężko pracował, żeby dopiąć wszystko na ostatni guzik i zorganizować kolejną edycję. Dajcie znać czy warto, żebym siedział nad tym projektem dalej i śledźcie (lub czornolistujcie) tag #wykopaka.
  • 5
@chybaDapi: o ile doceniam chęci, nie ogarniam jakim cudem miałoby to zadziałać ( ͡° ʖ̯ ͡°) Czasu jest krytycznie mało (zapisy + wysyłki to 2 + 2 tygodnie inaczej będzie histeria że ludzie nie zdążyli) a mówimy jednak o wrażliwych danych osobowych w postaci adresów... Nie mówię że to niemożliwe, po prostu raz że musiałbyś spędzić następny miesiąc przyklejony do kompa na 12h dziennie a dwa że
@wilku1984: Mam system do prostych projektów, na którym bazuję, więc nie powstaje to całkiem od zera, a dodatkowo newralgiczne punktu takie jak baza danych są już poniekąd dzięki temu przetestowane. To co robię to dostosowanie wyglądu, żeby był względnie znośny i dostosowanie pól, które trzeba uzupełnić. Kolejnym krokiem jest weryfikacja i losowanie - na to bazy nie mam, aczkolwiek i ryzyko jest niewielkie (o ile fotek nie trzyma się w niezabezpieczonym
@chybaDapi Miałem ten sam pomysł ale odpuściłem. Jeżeli serio chcesz się wyrobić to mocno to uprość:
1. Rejestracja przez zalogowanie + naciśnięcie przycisku (bez podawania danych)
2. Losowanie par (obustronnie)
3. Pokazujesz kto kogo wylosował (prywatnie). Ludzie sami siebie weryfikują i przekazują sobie dane. Nie możesz przechowywać danych osobowych nie będąc zgłoszonym do GIODO.