Wpis z mikrobloga

@Vein: Tak #!$%@?ąc trochę to jakiekolwiek retro w polsce to #!$%@? patologia i stado januszy naciągaczy.

Jedne z moich ulubionych: kolekcjoner "wyprzedaje swoją kolekcję". Wystawione w necie kilka komputerów np amiga. Pytasz o konkretną amigę. "Kolekcjoner" nie wie czy działa ale nie ma jak sprawdzić bo "nie ma zasilacza". #!$%@? z tym, że na aukcji ma 10 komputerów z zasilaczem. #!$%@?.

Drugie moje ulubione to licząc z przesyłką taniej było mi
@gwarth: I oczywiście "Wystawiam jako uszkodzona ponieważ nie mam jak sprawdzić" a na innych aukcjach oczywiście wystawione działające/sprawdzone xD

edit przypomniało mi się jeszcze dorzucanie "Jak nowa" w tytule, żeby sprzedać chamskie piraty gier xDDD
@gwarth: @Kryspin013: @Kryspin013: Strupy za chore pieniądze, "odpala" a płyta zielona od wylanej baterii itp itd. Kupiłem ostatnio "sprawdzony ram", gdyby nie kosztował 2 dych tylko więcej to bym się przejął, a nie działa w żadnym z moich komputerów. Ludzie "podpierają" się cenami z Ebay USA a na jakąkolwiek krytykę reagują alergicznie.
Ludzie "podpierają" się cenami z Ebay USA a na jakąkolwiek krytykę reagują alergicznie.


@Vein: Ja się podpieram cenami aukcji z ebaya na całą europę. Ewentualnie na poszczególny kraj, jeśli mogę sobie pozwolić zamówić coś do niego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Kryspin013: ostatnio dyskutowałem z gościem który sprzedawał starego budżetowego laptopa od appla, że za tyle ile on chce za niego, to ja mogę kupić takiego na ebay w USA i by mi mniej wyszło niż koszt laptopa, przesyłka i cło :P Na co on stwierdził, że "a gdyby coś nie działało to byś odesłał do USA?"
@Vein: xD

Ja spotkałem takiego starego janusza na giełdzie co za laptopa na win 98 chciał 600zł xD

Spytałem się o #!$%@? mu chodzi z tą ceną skoro ten komputer po za bardzo specyficznymi zadaniami nie nadaje się do niczego dzisiaj. Zaczął mi wciskać kit, że nadaje się i osoby w wieku 20-25 lat masowo skupują te sprzęty. Nie chciał oczywiście powiedzieć do czego się nadają. Domyśliłem się, że co najwyżej
@Vein: niepotrzebnie go zaczepiales i dupe trules, niech se placi za co chce, jego pieniadze. ja tam #!$%@? do smietnika takie trupy. nawet mi nie zal bo kazdy tak gada ze w gry gra i co on nie zbiera a potem i tak tego nie uzywa albo ciagnie gry z goga XD

@Kryspin013: standard, w polsce to gry na ps2 sprzedaja po 10-20zl no bo paannie chrum chrum takie sa
@acctim: walczę z utrzymywaniem opinii, że "panie, teraz to sto milionuf warte". Ty #!$%@? na śmietniki a ja szukam do kolekcji wydając hajsy. Życie :)
@Vein: a co z tym robic? przyjdzie czas ze napisza emulator x86 i to calo gowno bedzie sie nadawalo tylko na smietnik razem z ta amiga.

napisalem - lazicie do tych smieciarzy to robia sie pazerni i zbyt pewni siebie. wasza wina.
@acctim: Jaki emulator x86? Przecież jest wirtualizacja jak ktoś chce, jest dosbox. Ja zbieram nie po to by na tym grać, tylko do kolekcji sprzętu. Ja w sumie w życiu grałem w kilka gier, komputery przywracam do życia, reanimuje zasilacze, płyty, instaluję systemy, jakiś soft "zgodny chronologicznie" może jakąś grę "żeby była" i to u mnie leży i czeka na kolejne pokolenia. Co pokażesz swojemu gówniakowi, albo gówniakowi gówniaka, zdjęcie w
@acctim: inna sprawa, miałem takie szczęście w życiu, że trafiłem na sprzęt w stylu IBM 5150, czyli pierwszy komputer IBM PC. Takie rzeczy ogląda się w muzeach (gdzie w PL nie znajdziesz), może jest kilka w PL. Dla Ciebie to "zlom który można emulować", jak dla mnie to kawałek historii.
@Vein: nic nie pokaze, dzieci maja #!$%@? na to gowno tak jak ty miales #!$%@? na spektruma jak zobaczyles komodore albo amige XD
kazdy gardzil grami na te strupy kiedy zobaczyl jak wygladaja te gry na automatach arcade

jeden z drugim debil mysli ze bedzie wychowywal dziecko pokazujac mu atarii xD przeciez to nudne jest. dzieci nie chca grac w nic starszego niz 16bit
@acctim: nie mierz wszystkich swoją miarą :) Ciągle "grać, gry, granie". Co Ty z tym masz? Chcę mieć możliwość pokazać gówniakowi od czego zaczynałem przygodę w IT. Ja już też zapomniałem jak #!$%@?ące kiedyś były komputery. Jak to wszystko wolno działało np.
@Vein: wez juz sie nie wyglupiaj, rozumiem ze masz pasje ale wszyscy maja na nia #!$%@?. jedynie reszta tych brudnych januszy cie poklepuje po pleckach.
za duzy postep technologiczny nastapil zeby cokolwiek z tego co piszesz mialo jakis sens.

po prostu widzialem dzieci tych rodzicow co mysla ze ich gowniaki beda z nimi grac w gry z atarii i dzieci byly zupelnie nimi niezainteresowane xD
@Kryspin013: Wiekszość z nich to zbieracze, aby tylko zbierać. Mnie to bardziej żenuje te mierzenie e-penisów lub ,,a bo ty nie prawdziwy gejmer bo nie masz wersji premierowej tylko platyne, zdychaj fejku". Wiele fajnych zabawek sie zgarnelo za normalna kwote czy tez po prostu spoko osoba i dalem ,,napiwek", ktory zakonczyl sie poznaniem #pasjonat.

Mnie to wkurzaja #januszebiznesu kiedy palna #triggered tekst ,,a ile dasz ?" no #!$%@? to ja