Wpis z mikrobloga

Ea to są dzbany. Wiedza że Poloki maniaczą w fife na maxa to myślą ze jak raz dali ekstraklasę 10 fif temu to nam wystarczy. Ani porządnego Informa ani Piszczka (No #!$%@?) ani Lewandowski nie jest doceniany mimo że to striker de luxe a o Piątku nie mowię nawet. Dali by chociaż Blaszczykowskiego Flashback z opcja powtórzenia rzutu karnego ale nie.. dojebmy więcej francuzow, i pedalow z ligi chińskiej co lalki dmuchają. #!$%@? ze Polska nic nie gra. Inne ligi tez nie grają a ich ciągną jak mogą bo Polacy i tak bedą grali LW co tydzień o 82 ratę czerwonego murzyna z ligi koko dzambo. Quo Vadis EA xD dadzą nam strój kolejny z twarzą Kubicy i Polaki kupią paczki bo EA świetne takie Orzel i Kubica dziękujemy xD

#fut #srut
  • 8
@Vadzajna: Ja #!$%@? bez przesady, mnie np. tam nic nie obchodzi czy jakiś Piszczek będzie miał IFa czy nie, i tak wszyscy prócz lewego i Szczęsnego są niegrywalni bo uwaga - są słabi irl. Jak dla mnie to mogą ich nawet wywalić z gry. Właśnie, zapomniałeś że taki Szczęsny dostał juź IFa 2 razy.
@Rafixo: tu chodzi o fakt. A co mnie obchodzi jakiś Kante Gulit czy Pogba. Czy w Polsce mieszkają Murzyni? Aaa albo Pato jakiś co nawet sezonu nie miał dobrego w życiu i gra na #!$%@? bo tam jego miejsce a ma flashback 88. Spoko jest dobry Szczesny to juz szukam formacji łączącej ST Lewego z BR.

Mam cos z głowa bo nie jestem rasista ale czarni u mnie nie grają dla
@Rafixo: dobra trolluje xD lekko ciemniawi i opaleni grają :D ale racja Polska gra słabizne i ekstraklasa prezentuje taki poziom że dawanie ifów Peszkom mija się z celem doceniania zawodników xD Ale ze strojem mam racje mimo wszystko:D