Wpis z mikrobloga

Żelazko parowe - warto sie w to bawic? Chciałbym tego spróbować bo strasznie nie lubie prasowania, a muszę prasować koszule, spodnie itd.

Upatrzyłem sobie cos takiego https://m.euro.com.pl/parownice-do-ubran/philips-steam-go-gc350-40.bhtml?gclid=EAIaIQobChMI5_7P5N323gIVXYuyCh2GOwK1EAQYAyABEgLbEvD_BwE&gclsrc=aw.ds

Warte to jest uwagi? Ubrania bedą po tym dobrze uprasowane?

#zelazko #pytanie #rozkmina #dom #pytaniedoejsperta no i zwracam sie szczególnie do #rozowepaski
t.....8 - Żelazko parowe - warto sie w to bawic? Chciałbym tego spróbować bo straszni...

źródło: comment_KW6x4JxreKfpZrKsWQMYmbKietVAzsA5.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
@terwer358 to jest steamer a nie żelazko parowe. To co pokazałeś służy do odświeżenia ubrania z szafy. Żelazko parowe ma stacje parowa - i tak jest super bo mam ale kostki sensownego to 1k i wiecej
  • Odpowiedz
@terwer358: raczej to jest lipa - mam podobny tylko z wbudowanym zbiorniczkiem i powiem Ci że nic tym się nie uprasuje :/ tylko trochę wygładzi miejsca gdzie ubranie jest pomięte.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@terwer358: @blogger: To co jest na zdjęciu nie ma zastąpić żelazka tylko odświeżyć ubrania np po podróży, wyjęciu z walizki (pod warunkiem, że były wcześniej wyprasowane i złożone). Mam podobny sprzęt i swoją rolę spełnia znakomicie. Żelazko parowe to zupełnie inny sprzęt choć zasadę działania ma podobną.
  • Odpowiedz