Wpis z mikrobloga

Przepraszam, że jeszcze raz to samo, ale poprzednio zapomniałem o tagach, a zależy mi na jak najwiekszym zasięgu.
Serdecznie wszystkim plusującym poprzedni wpis dziękuję i bardzo proszę o pozostawienie plusa także tutaj. Jeszcze raz dziękuję! ^^

Hej mirasy i mirasówki! Niebieskie, różowe i kolorowe paski!
Popełniam ten wspis z nadzieją w sercu, że może dzięki wam uda mi się znaleźć zgubę!
Otóż w nocy z dnia 26 na 27 między 1:00, a 4:00 zgubiłem (bądź został mi ordynarnie zaj**ny) plecak na pawilonach (pic real)
Jak to zwykle bywa w takich miejscach, zachlałem pałe i nie pamiętam z dobrych 4h z życia, ale po transakcjach platniczych i malym śledztwie udało mi się dojść, że bylem najpierw w "Klubowej", a po zamknieciu tego lokalu przeniosłem się do "Komiksu"
Plecak jak plecak, choć bardzo go lubię i nie wiem gdzie znajdę drugi tak samo "kwaśny", to bardziej nie mogę się pogodzić ze stratą zawartości.
W plecaku znajdował się mój portfel z dokumentami i ....syfon do bitej śmietany... no i jeszcze jakieś nieistotne pierdoły.
Tak więc kończąc tę przydlugą historię, mam prośbę do was kochani o wyplusowanie tego wpisu, aby jak najwięcej osób miało szansę go zobaczyć, ale także być czujnym czy ktoś w waszej okolicy nie chwali się może fajnym wzorzastym plecakiem, albo nie częstuje was goferem z bitą śmietaną z jego nowiutkiego, super fajnego syfonu do ubijania tejże ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Korzystając z okazji chciałbym pozdrowić barmankę z pubu "Windigo" u której mogłem sobię chwilę posiedzieć zanim otworzyli resztę lokali, a także Pana który, usłyszał moje darcie mordy o treści "czemu na tyle pubów musieliśmy pić w takim, który jest zarejestrowany na jakąś jeb*ną spółkę HB Investment z Wołomina, a nie normalnie na nazwę lokalu" i pomógł nam rozszyfrować tę zagadkę (jeśli kogoś to interesuje, bo sam chciał rozszyfrować po transakcjach gdzie się znajdował "dnia wczorajszego" to są to dwa puby, "Cynamon" i wcześniej wspomniany przeze mnie "Komiks"

Dziękuję za każdego pozostawionego tutaj plusa, a także za wszelkie informacje na temat plecaka (ʘʘ)

#warszawa #wykopiwowarszawa #wykopiwo #pawilony #jestembejem #wykoppiwowarszawa
Zrobiony_bobr - Przepraszam, że jeszcze raz to samo, ale poprzednio zapomniałem o tag...

źródło: comment_VdIi2SDCNiOZvrbJj85BHcaHrzn1QXse.jpg

Pobierz
  • 4