Wpis z mikrobloga

@chozi: Ja nie wiem na co Polacy liczyli wybierając tę partię, ale chyba im to odpowiada, bo nadal PiS prowadzi w sondażach ( ͡° ͜ʖ ͡°) Przypominam, że to partia chrześcijańska i narodowo-konserwatywna wyznająca poglądy gospodarcze takie jak solidaryzm, interwencjonizm i etatyzm. Ich elektorat to chyba najlepiej czuje się pod butem, sponiewierany, z jasno określonymi ramami życia, w których nie ma miejsca na indywidualizm. Zabawne, bo
  • Odpowiedz
@chozi: najlepsze jest to że pis chciał zrobić z niedzieli czas dla rodziny i kościoła a ja #!$%@? właśnie miałem spotkania rodzinne/ze znajomymi w sobote od X lat, w niedziele czas dla samego siebie

łot pisiory wiedzą lepiej kiedy się mogę spotkać z rodziną
  • Odpowiedz
  • 10
@chozi nie wiem, #!$%@?. Niby kraj taki religijny bla bla bla (dlatego też te niedziele wolne), a wielkim problemem i katastrofą budżetową jest ustanowienie 24 grudnia dniem wolnym. Czy ludzie wierzący czy nie, to ten dzień (mimo, że nie jest świętem, a Wielkanoc jest świętsza od Bożego Narodzenia) jest najważniejszy spośród wszystkich świąt całego roku dla największej liczby osób i rodzin. Na te wolne niedzielę większość ma #!$%@?, bo jak kasjerka
  • Odpowiedz
@chozi: ale mnie teraz #!$%@?łeś.
Ogólnie to rzadko w sumie w niedzielę chodziłem na zakupy. W sumie ogólnie rzadko chodzę na zakupy.
No, ale w ostatnią niedzielę akurat musiałem kupić jedną rzecz. Wyszło to w niedzielę rano. Miałem szczęście, że akurat sklepy były otwarte. Ja #!$%@?. Byłem chyba w 4 galeriach handlowych w poszukiwaniu tego. Takiej ilości ludzi w sklepach nie widziałem chyba nigdy w życiu.
  • Odpowiedz