Wpis z mikrobloga

Wiecie co, sorry, ale nie dziwię się, że siedzicie na tagu #przegryw. Wasza niechęć do kobiet jest wręcz chorobliwa. I zadziwię Was, ale naprawdę istnieją kobiety bez parcia na wygląd - może to kwestia wieku, może doświadczenia życiowego, może bardzo dużej wady wzroku, nie wiem ))¯_(ツ)_/¯ ale generalizowanie, że wszystkie różowe lecą na wygląd jest zwyczajnie nie w porządku i nie przestanę tego powtarzać.

PS mój prywatny "Chad" jest niewysoki (sporo
  • Odpowiedz
naprawdę istnieją kobiety bez parcia na wygląd

XD

generalizowanie, że wszystkie różowe lecą na wygląd jest zwyczajnie nie w porządku i nie przestanę tego powtarzać.

XDD

@betterbeworthit: najważniejszy jest charakter, poczucie humoru i pewność siebie. Elo.
  • Odpowiedz
@DoDoLot

naprawdę istnieją kobiety bez parcia na wygląd

XD

generalizowanie, że wszystkie różowe lecą na wygląd jest zwyczajnie nie w porządku i nie przestanę tego powtarzać.
XDD

@betterbeworthit: najważniejszy jest charakter, poczucie humoru i pewność siebie. Elo.

Dla mnie owszem i na tej podstawie wybrałam swojego partnera - zgodnie z opisem, powinien razem z Wami siedzieć na tagu #przegryw i użalać się nad sobą, a jednak jakoś zdołał zdobyć kobietę i
  • Odpowiedz
@grypa-grypowska to, że facet nie wygląda na swój wiek, niczego nie zmienia - różnica pokoleniowa jest dla mnie zwyczajnie nie do przeskoczenia. 71-latek żył w kompletnie innych realiach niż ja i po prostu nie widzę możliwości znalezienia takiego poziomu wzajemnego zrozumienia, jaki powinien być w związku.
  • Odpowiedz