Wpis z mikrobloga

Przypał :D kupiłem FS19 na cd a zapomniałem ze nie mam cd-romu :D
Szukam na internecie jakieś instalki ale każda chce potem aby dokończyć instalacji aby wyslać kod za 30zł...
Macie legitą istalkę bo na stronie nie ma...….

#farmingsimulator #gry
  • 15
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Dun3: szczerze nie wiem jak w przypadku fd19 ale to gra dostępna na steamie i w pudełku powinieneś mieć kod do steama i dalej ściągasz sobie grę z ich serwerów.
OK, @Qba1996: @GlobalEliteShop: zainstalowałem steam i próbuje dodać klucz do gry w "aktywuj produkt steam", po wpisaniu wszystkiego wyskakuje ze nie poprawny...… kuźwa no że na ich stronie nie ma instalki - porażka. Już rozmyślam nad ściagnieciem pirata może wtedy to coś da.
a jak bym zaistalowal gre na laptopie jest opcja aby dodać ja potem do biblioteki steam i wykryje mi ja na PC i wtedy tu zainstaluje?
@GlobalEliteShop: Z tyłu jest tylko "KLUCZ DO GRY" nie ma nic dopisanego na jaka platformę. Wpadłem na pomysł aby zrobić ISO na lapku wlasnie wypala wiec po dam znac czy odpale na PC i klucz zadziala
@GlobalEliteShop: nie myślałem nad tym, dawno nie grałem w inne gry niż platforma blizza więc nawet nie myślałem nad tym. A byłem w sklepie po grilla elektrycznego to przy okazji jakoś wyszło. A da się jakoś teraz dodać te grę do stema ??