Wpis z mikrobloga

POMOCY! POMOCY! POMOCY!
Mirki, kupowałem w Xkom i wybrałem płatność przelewem + kurier. Nie zakładałem żadnego konta i zamiast wrzucić mnie do procesu zapłaty to wyrzuciło mnie na stronę główną. A na maila dostałem informację "Dziękujemy za złożenie zamówienia" itd. ale nigdzie nie ma informacji jak zapłacić za to zamówienie... Co zrobić?
#xkom #blackfriday #cybermonday #allegro #kiciochpyta
  • 10
@cecyl: 10 razy patrzyłem i nie ma ;)
@TheDudee ok, spróbuję tak :) Ale gdzieś właśnie znalazłem, że dopiero po sprawdzeniu czy mają przedmiot na stanie to wysyłaja kolejnego maila z danymi do opłacenia :/
@Pietrii czyli jednak przychodzi kolejny mail... Żeby mi tylko nie przepadła oferta cybermonday ;d
@RRybak napisałem do nich na priv z nr. zamówienia. Może ogarnie to ktoś szybciej.

Dzięki za pomoc! :)
ok, spróbuję tak :) Ale gdzieś właśnie znalazłem, że dopiero po sprawdzeniu czy mają przedmiot na stanie to wysyłaja kolejnego maila z danymi do opłacenia :/


@wiezaawieza: Dokładnie. Wpierw dostałem maila 'Twoje zamówienie zostało przyjęte', a potem
'Twoje zamówienie oczekuje na realizację' gdzie dopiero w tym drugim dali mi inf. że czegoś nie ma.
@wiezaawieza: U mnie potwierdzenie przyszło też po ok. 20h, a po następnych 2h dopiero mail z danymi do przelewu. Rano wysłałem przelew, chyba powinienem dostać jakieś potwierdzenie że przelew doszedł i zamówienia zmienia status na w realizacji, czy coś, tymczasem mamy po północy a teoretycznie planowany czas dostawy miał być jutro... więc wątpię by się wyrobili.