Wpis z mikrobloga

@eMWuPl: przede wszystkim to cześć graczy nie ma nawet tv 4K i nie gra na ustawieniach , które wymagają od konsoli większego wysiłku. A później piszą jaka to ich ps4 pro cicha. Taaaa, Moja też jest cicha przy grach full hd. Suszarka zaczyna się przy Horizon, God of War, wolfenstein 2, pes 2019, spider Man czy choćby teraz przy RDR2. Ale uwaga - nie wszystkie konsole z wersji 7016 tak mają.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@eMWuPl: @Nicky_Damage: u mnie bardziej cewki slychac przy niewymagajacych tytulach typu fornite, w horizonie sobie lubi posuszuc glosno ale nie na tyle zebym musial jakos specjalnie zagluszac konsole telewizorem. Dla poprawy przeplywu powoetrza mam ja postawiana za telewizorem na dwoch spodach pudelek od jajek nie wiem czy to coś daje czy to tylko placebo bo nie mierzylem ani temperatur ani natezenia dzwieku
źródło: comment_iRb5sG5yZ7TzBKDV9E79pPRsoTGFfdEQ.jpg
@stormkiss: Porównałem swój egzemplarz premierowy z najnowszym modelem 72xx kolegi, moim zdaniem różnica jest spora. Jako, że był ostatnio sezon promocyjny, zdecydowałem się na podmianę za free ( ͡° ͜ʖ ͡°)