Wpis z mikrobloga

#diablo2

Gramy z kobitą na LAN - ja Fury Druid, ona Hydra/FB Sorceress. Na chwilę obecną 62 lvl, nightmare ball zabity i zaczynamy hell. Niestety z racji tego, że ja jestem strasznie papierowy, mam problem w walce w dużą ilością potworów na raz i muszę się często wycofywać - jeśli to fire immuny to robi się z tego duży problem bo nie ma komu tego wykończyć.

Pytanko jak najlepiej respeca sosy zrobić żeby była dwużywiołowa? Pomysł jest FB + Hydra + Mastery po stronie fire oraz glacial spike po stronie lodu, tak że nawet jak dmg z lodu będzie niski to towarzystwo będzie stało zamrożone i będę mógł nawiązać walkę bez ginięcia/wycofywania się co 3 sekundy :)

Pytam tu bo w necie raczej jest pełno strategii pod battle neta "20 w to, 20 w tamto, 1 w to, do tego słowo runiczne #!$%@? które daje 999 wszystkiego" itp a ja szukam typowo pod single player/lan bez battle.net i żadnych modów.
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@atol: na hell staticiem nie zejdzie poniżej 50% hp potwora. Będę miał to #!$%@? zgraje mobów z 50% hp do których jak podejdę to mnie na jedną #!$%@?ę wezmą :/ Więc sytuacja się za wiele nie zmieni.
  • Odpowiedz
z racji że i sosa i drut, rozważaliście w takim razie 3 żywioły ? musiałbyś fury odpuścić ale to mogłoby zadziałać, no i odpada problem tankowania
  • Odpowiedz
@larvaexotech: soso bez ladderowych rw to troche gowno XD, bez spirita to jest lipa w #!$%@?, nie wiem jaki gear ma twoj dudu i jak rozdales skille, ale powinienes miec wystarczajaco hp + grizzly + merci zeby tankowac wszystko, jesli macie problemy to wroccie na nm, niech soso farmi mepha a ty biegaj do throne, albo chaos sanc i dropnij jakis gear, dobrym w miare popularnym bylby upd bonesnap

ponadto
  • Odpowiedz