Wpis z mikrobloga

Na spotkaniach organizacji studenckiej, do której należę, często przeżywam ciężkie chwile. Dziewczyny nie są wystrojone jak na imprezę do klubu, ale raczej zwyczajnie, jak to na uczelnię. Mimo to, dla mnie to i tak zbyt wiele wrażeń. Sweterki, golfy, długie włosy, kolczyki, gładkie ręce, bransoletki, smukłe palce, paznokcie, pierścionki, perfumy... Jestem tym wszystkim absolutnie zafascynowany.

Gdy siedzi taka na krześle, założy nogę na nogę i eksponuje naprężone udo w dżeginsach, to aż mnie nosi. Ostatnio jednej dziewczynie było gorąco i zdjęła sweter. Miała białą obcisłą prążkowaną koszulkę na ramiączkach. Dziewczyna raczej drobna, szczupła z małymi piersiami. Gdy patrzyłem na jej wąską talię i płaski brzuch, to zastanawiałem się, jak w takim małym ciele mieszczą się wszystkie narządy. Nie dawało mi to spokoju. Aż chciałem zapytać, ile waży.

Najgorsze jest to, że wszystkie one są zupełnie poza moim zasięgiem. Chodzę tam, #!$%@? szajs, a i tak nie zarucham.

#przegryw #stulejacontent #tfwnogf
#rozowepaski
wyjzprz2 - Na spotkaniach organizacji studenckiej, do której należę, często przeżywam...

źródło: comment_ifcxWMPppldIrh77G21udzAyZxiRMcZ7.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Miss_T: Ale przegryw to wg Ciebie ktoś patrzący na kobietę tylko jak na obiekt do wyruchania, a patrzy tak mnóstwo mężczyzn którzy dużo ruchaja, tacy mężczyźni często są też inteligentni i ruchaja w ten sam sposób inteligentne kobiety - i co teras ( ͡° ͜ʖ ͡°)?
  • Odpowiedz