Wpis z mikrobloga

#podrywajzwykopem #logikaniebieskichpaskow

Nie ma to jak mieć jeden, zaledwie 1 atut, który przeważa szalę na moją korzyść, ale za to mieć katastrofalne 3 inne, które nie pozwolą mi go ujawnić.

Otóż gdy już rozmawiam z różowymi to robię na nich świetne wrażenie, także niby nic tylko się umówić i wygrałem ale...

1. Jestem brzydki - nie że jakaś tragedia ale te ładne mają świadomość, że mogą w sekundę znaleźć przystojniejszego .
2. Zawsze robię fatalne pierwsze wrażenie(poznanie się), chyba tylko raz zrobiłem zrobiłem dobre i... od razu sama wyszła z inicjatywą umówienia się.
3. Strasznie się stresuję aby się umówić, nie chodzi o samo powiedzenie tego, ale o reakcję, nie mam planu jak zareagować aby wyjść z twarzą jako wygrany mimo odmowy.

Sprawa jest poważna, także wszelkie rady mogą być na wagę złota. Nawet z 1000 głupich komentarzy może 1 osoba powie mi coś wartościowego - także dawać co wam na myśl przyjdzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 4
  • Odpowiedz
@rbk17: jak Ci odmówi kolejnego spotkania to podziękuj z uśmiechem za wspólnie spędzony czas i po prostu pójdź. Każda nowa osoba to nowe doświadczenie. Dobra mina do złej gry, nie pokazuj rozczarowania skoro ona juz postanowiła tak a nie inaczej :)
Poza tym pamiętaj, że nikt nie wie że się stresujesz, dopóki tego głośno nie powiesz. :)
  • Odpowiedz
Poza tym pamiętaj, że nikt nie wie że się stresujesz, dopóki tego głośno nie powiesz. :)


@panilisowa: racja, to jest zawsze silna broń ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz