Wpis z mikrobloga

Zapraszam Was do serii #melodiezdusza , gdzie będę oceniał utwory muzyczne niosące szczególny ładunek emocjonalny :)

Na początek utwór z gry Horizon Zero Dawn (polecam cały, niesamowity soundtrack) i dziesiąty utwór z pierwsze płyty o nazwie Blessing.

Krótki, bo niespełna dwuminutowy utwór, rozpoczynający się ambientowym wejściem, bardzo spokojnym, kojarzącym się trochę z soundtrackiem Solarisa i K-Paxa. Wchodzące dzwoneczki w dalszej części pobudzają jeszcze bardziej wyobraźnie. Dla tych co grali w grę, przenosi nas do krainy Horizona, wśród pól i wzgórz, gdzie rozpościera się widok na wielkie maszyny. Dla tych co nie grali, a oglądali wcześniej wspomniane filmy, może być wyprawą do dalekich gwiazd i galaktyk. Blessing kojarzy mi się z samotnością i nadzieją, jeden z najlepszych utworów na soundtracku :)

#horizonzerodawn #muzyka #soundtrack
grzegorz-kuczkowski - Zapraszam Was do serii #melodiezdusza , gdzie będę oceniał utwo...

źródło: comment_3phwgGuQiYb9hzo9CqRpVyI46POLcrgm.jpg

Pobierz
  • 1
@grzegorz-kuczkowski: Fajny temat, ale dobrze by było umieszczać link do konkretnego kawałka na YT.
Na mnie ostatnio to zrobiło niesamowite wrażenie, jak wracałem do Shady Bell, akurat grałem z włączonym kinem domowym, ciary ()
G_Addams - @grzegorz-kuczkowski: Fajny temat, ale dobrze by było umieszczać link do k...