Wpis z mikrobloga

@goras: Tylko Dashlane! Ale jest płatne choć z reflinka masz 6 miesiecy na synchronizacje a później to po prostu synchronizacja miedzy urządzeniami jest wstrzymana w planie darmowym.
Trzymaj refa: https://www.dashlane.com/en/cs/Dzdk4BD5NwYg
@rabulex: Lastpass owszem może loguje automatycznie ale trzeba wychodzić z założenia że wszystkie dane są publiczne xD Nawet w Wiekipedii jest sekcja poświęcona tylko i wyłącznie wyciekom i incydentom z Lastpass :D W Dash na serwerach są tylko bezwartościowe zaszyfrowane
@goras: Ja również mogę polecić od siebie 1password, działa na wszystkich urządzeniach perfekcyjnie, ma wtyczkę do Chrome, a na telefonie gdziekolwiek się nie loguję to tylko dotykam palcem touch ID i już same mi uzupełniają okienka. Ja mam wersję rodzinną, więc jeszcze hasła do takich kont jak Netflix można trzymać we wspólnym sejfie. Jedyny minus to tak naprawdę koszty.
@goras: Gdzie jest takie ograniczenie? Aaa teraz widzę! Coś zmienili w ofercie, sporo, w sumie widze ze potaniało ostro a w darmowym jest to ograniczenie "Up to 50 accounts" - accounts a więc jednak faktycznie strony. Jeśli masz wszędzie te same hasła to nie potraktuje jako 1 jeśli o to chcesz zapytać. Wręcz na tym polega Dashlane że powie ci gdzie masz zduplikowane bądź zbyt proste hasła, gdzie włąśnie nastąpił wyciek
@ruum: @NewEpisode: @Kauabang: widzę że najwięcej głosów :D powiedzcie mi jego się da łatwo zintegrować z chromem? Bo wiedzę że hasła trzyma się na dysku. Jak z używaniem na kilku komputerach na raz. Plik przenoszę za każdym razem jak coś zmienię?