Wpis z mikrobloga

Żeby być dobrym w tą grę teraz trzeba mieć:
-autyzm
-adhd
-bardzo dużo czasu na granie
-dobrego kompa
No #!$%@?. Jak ta gra mnie teraz denerwuje, kiedyś dawałem radę mieć te 2.5k/d a teraz ginę jak szmata w każdej gierce bo nie robię miliona ruchów naraz. Dokąd ta gra zmierza...
#fortnite
  • 13
@ZielonyKapsel: najgorsze jest to, że kiedyś naprawdę fajnie mi się w to grało, a teraz już tego czasu nie cofnę, bo przez te miliard aktualizacji w miesiącu balans broni w tej grze totalnie się rozjechał
ciekawe kiedy powiedzą sobie stop i przestaną dodawać te nowe gówna co chwilę
@maxciekpl: to Twoje ADHD i autyzm to tak zwany skill ( ͡° ͜ʖ ͡°) Sam sobie tą grę na ten moment odpuściłem właśnie z tego powodu, gdzie musisz tryhardować, grać regularnie i w dużych ilościach żeby trzymać sensowny poziom, a mnie ta gra po prostu zaczęła nudzić na dłuższą metę i nie chce mi się tryhardować, ale cmon, nazywanie tego zjawiska #!$%@? się gry to trochę głupota.
@maxciekpl: Bez jakiegoś typu gier rankingowych raczej nie da się tego zbalansować. Gówno itemy które ciągle dodają nie pomagają słabszym tylko są frustrujące dla wszystkich. Sam gram na dobrym poziomie, ale nie wyobrażam sobie zaczynać w tych czasach, i współczuję wszystkim słabszym graczom. Wydaje mi się, że w tej grze zostały tylko totalne nobki, które maja w dupie to czy padną w 15 grach z rzędu na starcie czy nie, a
@maxciekpl: Teraz znowu można rozwalać podstawy jak ktoś się buduje więc nie tak źle.

Mnie ostatnio zaczęło to nudzić, zero zmian mapy (co najwyżej czasem jakaś dziura się zrobi), nowe skiny, tańce, skiny, tańce tylko na hajs. Ciągłe zmiany mety przez zabawę devów w testy na normalnych serwerach itp. itd..

100lvl mam więc do końca tego sezonu pewnie będę to odpalać tylko dla tych dziennych nagród w stw XD Czyli odpal,
@maxciekpl: Ja kiedyś trzymałem 4kd~, teraz widzę że już ciężko jest. Jak zrobię sobie kilka dni przerwy z przeróżnych przyczyn, to już tracę trochę "wprawy" i muszę posiedzieć na playground. Generalnie mam wrażenie że optymalizacja nie jest już aż taka cacy jeśli ktoś chce grać na wyższym poziomie. Ja nie mam aż tak super dobrego kompa (i super złego też nie) i na Tiltedach, czy w budowaniu się na wysokościach z