Wpis z mikrobloga

Dla tych, co grali w #wiedzmin3 - czy powraca urwany w jedynce w najciekawszym momencie wątek Alvina? Ja sam z moim GeForce GT 730 za szybko się osobiście nie dowiem. Proszę tylko o delikatną, ogólnikową odpowiedź, bo spoilerów nie lubię.

#gry
  • 5
@haes82: Niestety wątku Alvina w W3 praktycznie nie ma, oprócz maleńkiej mini-misji w Novigradzie.
Sory, że tak brutalnie to napisałam, ale po prostu nie ma czego tu nawet "delikatnie i ogólnikowo opisywać". (,)


Odpowiem więc jedynie na Twoje pytanie "Czy powraca wątek Alvina?".
Otóż nie powraca, a szkoda. :(
przecież wielki mistrz to Alvin ( ͡º ͜ʖ͡º)


@7uras: tak, z taką teorią się spotkałem, tylko po pierwsze nie zostało to nigdzie powiedziane, co najwyżej implicite (na podstawie amuletu z dwimerytem i paroma innymi takimi), po drugie cała akcja ze zniknięciem jest bardzo tajemnicza i niedopowiedziana - nie znamy też dalszych losów Alvina między zniknięciem, a zostaniem wielkim mistrzem itp.
@Scooterek:

Niestety twórcy chyba chcieli zwrócić uwagę że to Ciri była główną, kanoniczną "córeczką tatusia" i to na niej skupia się cała gra. Alvin został więc wykopany w bardzo przykry sposób, bo zarówno z fabuły gry, jak chyba i pamięci samych bohaterów, bo nawet nie wspominają o tym, że w ogóle ktoś taki był i był dla Geralta bardzo bliski.


I tak jest to mniej dziwne niż fakt, że bliskie osoby