Wpis z mikrobloga

Nie no Mirki coś jest nie tak. Zazwyczaj LW konczylem na poziomie 16 zwyciestw, jestem w 5 lidze na skill poince w granicach 1300, w tym tygodniu na 14 LW meczy wygralem 2 xDD Pressing przeciwnikow jest tak potężny że nie mam możliwości rozegrania, wszyscy moi zawodnicy są kryci, a kiedy ja dostaje piłke to przeciwnik w zasadzie już mi na barana siedzi i jest tak do mnie przyklejony że nie sposób go zgubić czy to ball rollem czy markowaniem czy jakimkolwiek innym zwodem, nie ma możliwości żeby gościu miał taka szybka reakcje że jak kręce się jak glupi z pilka to on w tym samym czasie dokładnie wie w którą stronę wykonam ruch ... Natomiast moja obrona to słupy które w zasadzie jedyne co robią to jako tako blokują strzały z dystansu, przeciwnik podaje sobie piłki przez 20m w poprzek boiska to przechodzi przez moich 2 SPD i obroncow i dochodzi do jego skrzydłowego, jak ustawić wytyczne na to żeby oni jakkolwiek grali w tej obronie, jak wymusic taki presing? .. Wytyczne na obroncow i SPD mam na zostawaj z tylu, przecinaj linie podan i agresywne odbiory, ale to nie ma nic wspolnego z pressingiem który prezentują moi przeciwnicy. Co do ataku to jak wypracuje dobra sytuacje to coś tam strzelam, bo ma kto strzelać, ale zazwyczaj wygląda to tak że przeciwnik jest totalnie zamurowany z podwójną linią obrony, tak że w zasadzie bramki strzelam tylko z kontry natomiast u mnie to jak mówiłem, wjezdza sobie jak w masło. Jakieś uwagi co do składu? na LM chce kupić Neymara jak stanieje troche po black friday bo aktualnie podskoczyl o 100k jak dostał super IF'a. Sklad w komentarzu
#fut
  • 6
@olbrzymi_grzyb: Mam tak samo, w pewnym momencie po dostaniu 10 #!$%@? pod rząd #!$%@?łem się i wymieniłem dwóch napastników (Belotti IF i Icardi) na dwóch grajków z większym pace (bo ci dwaj radzą sobie u mnie dobrze w DR, ale w LW zapomniają jak się gra, nie mam pojęcia dlaczego tak się dzieje) Efekt? 4 wygrane z rzędu i jeden przegrany 4:5 po dogrywce i zaciętym meczu.