Wpis z mikrobloga

@BooB: dokladnie, kazdy moj zawodnik przegrywa pojedynki biegowe i silowe, a zwinnosc poszla chyba o 50 procent w dol. Nie pojmuje tego.

Z gosciem gral, prowadze 2-1 choc powinno byc z 7, ale Lewandowski i Messi strzelaja jak #!$%@? Milik.

Gosc wyrownuje w 93 min po roznym, a w dogrywce strzela mi jakoes 2 lipne bramki....
  • Odpowiedz
@Ravalent: nie denerwuj się, graj spokojnie, w pewnym momencie powinieneś dość boosta od gry na przynajmniej kilka meczy że bez problemu będzie wszystko wchodzić ;_)
  • Odpowiedz
@Ravalent: Jesteś w tym momencie gdzie zaleca się zmiane formacji lub składu, gra wymusza na Tobie takie rzeczy, #!$%@?, przerabiałem to z 7x, po każdej zmianie składu gra mi się bajecznie, przez chwile ( ͡° ͜ʖ ͡°) serio spróbuj zmiany formacji
  • Odpowiedz
@Ravalent: tak jest byku. Zmieniaj formację i ze 2,3 zawodników bo inaczej doprowadzisz się do wylewu, ja już chyba byłem tego bliski przy tej grze. Grałem cały tydzień DR po 3 4 mecze dziennie po pracy, grało się cacy. Zaczęło się LW, którego miałem nie grać bo mało czasu w ten weekend, no ale wiadomo. Zarejestrowałem się, dwa pierwsze mecze, #!$%@?łem z PL gunwoskładami z kartami po 3k max, nie
  • Odpowiedz