Wpis z mikrobloga

@Siotson: Ło paaanie, ja myślałem że jakaś szansa na merytoryczną rozmowę, ale widzę że tu można się pokopać z koniem co najwyżej. Tkwij sobie w swojej alternatywnej rzeczywistości, do widzenia.
  • Odpowiedz
@Siotson: z tym że w przypadku nieścisłości musi wybrać bardziej wiarygodną wersję. Sprawy o znieważenie nie są takimi sprawami, nie są żadnymi sprawami, a Ty masz takie pojęcie o sądownictwie i systemie prawnym jak ja o fizyce kwantowej. MANIPULACJA!!!
Nie przekonują Cię logiczne argumenty
Nie przekonują Cię konkretne regulacje
Nie przekonuje Cię orzeczenie Sądu Apelacyjnego
„Żadne krzyki i płacze nas nie przekonają, że białe jest białe, a czarne jest czarne.”
  • Odpowiedz
@Serrrek: napisałem jedynie to co ty, tyle, że prawdę. I chyba zabolało ;)
W alternatywnej rzeczywistości to ty żyjesz. Co ciekawe PiSowcy żyją w identycznej, ale w lustrzanym odbiciu. Zastanów się czy to fajnie być takim PiSowcem, ale po drugiej stronie ;)

Nie przekonują Cię logiczne argumenty


@agaciksa: bo
  • Odpowiedz
dzięki za opinie, ale byś chociaż jakkolwiek uargumentował


@agaciksa: proszę bardzo, uważam sędzia biorący udział w zbiegowisku politycznych agitatorów powinien zostać usunięty z zawodu, bo nie daje rękojmi obiektywnego orzekania. I nie próbuj wmawiać dorosłym ludziom, że kodowskie spędy "w obronie sądów i konstytucji" nie były nacechowane politycznie.
  • Odpowiedz
@terwer358: jeśli wszyscy sędziowie równie mocno związani z partią rządzącą, co broniący konstytucji ze „zbiegowiskiem politycznych agitatorów” zostaną usunięci z zawodu to nie mam nic przeciwko.
Z tym, że po usunięciu tej pierwszej grupy zostanie tylko garstka tych drugich, bo w tym momencie pozostali sędziowie, którzy nie mają już siły na walkę z wiatrakami - czyli odpowiedzi „manipulujesz” na każde słowo, ci, którzy się nie poddają i ci, którym to
  • Odpowiedz
I chyba zabolało ;)


@Siotson: Tak, masz 100% racji, zabolało. Naiwinie liczyłem że stać cię na więcej niż bezmyślne powielanie pisowskich haseł propagandowych
  • Odpowiedz
@Serrrek: ale przecież ja tylko skopiowałem fragment twojej wypowiedzi ;) Twoje własne słowa napisane z innej perspektywy cię zabolały ;) Sam swoje słowa nazwałeś teraz hasłami propagandowymi ;)
  • Odpowiedz
Jeszcze weź napisz, że w Polsce nie jest łamana konstytucja, a wszyscy sobie to wymyślili


@agaciksa: widzisz konstytucja jest tak nieprecyzyjnym aktem prawnym, że można bronić bardzo różnych poglądów na jej temat, powoduje to kompletny miszmasz - problemy prawne rodzaju czy prezydent ma prawo ułaskawić kogoś przed zapadnięciem prawomocnego orzeczenia w sprawie. Jakość polskiej konstytucji jest kwestionowana już od wielu lat (także wśród konstytucjonalistów z różnych zakątków świata). Konstytucja RP
  • Odpowiedz
@terwer358: ale to wszystko nie oznacza, że można łamać aktualnie obowiązująca Konstytucję! To oznacza, że nawet po nowelizacji dalej będzie można ją bezkarnie łamać, co oznacza, że nie ma żadnego porządku prawnego, a na najwyższy akt w Polsce można pluć i robić dalej samowolę.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Najbliższe porównanie jakie przychodzi mi na myśl to stwierdzenie, że lekarz noszący koszulkę "szczepisz - to dobrze" faworyzuje jakiegoś polityka.

@kebabinho_shoty:
Sędzia może też iść na spotkanie, w koszulce
Prawo i sprawiedliwość
Przecież jie trzeba od razu popierać PiS, żeby dbać o prawo i sprawiedliwość, ci idioci tego nie sprawdzają
  • Odpowiedz
jedni twierdzą, że konstytucja jest łamana inni, że nie.


@terwer358: Owszem, wszystkie organizacje prawne twierdzą, że jest łamana. Politycy PiS twierdzą, że nie jest łamana. Oba stanowiska są dopuszczalne i da się ich bronić.

Wszyscy twierdzą, że Hitler był zbrodniarzem. Z wyjątkiem neonazistów, którzy twierdzą, że był wielkim i niezrozumianym człowiekiem. Oba stanowiska są dopuszczalne i da się ich
  • Odpowiedz
@kebabinho_shoty: a myślałem że w konstytucji jest niezawisłość i niezależność ale wg ciebie jest tam apolityczność lub brak poglądów. Bardzo ciekawe. Może do pustej głowy wejdzie że to są różne rzeczy. Nie ma człowieka apolitycznego każdy ma poglądy. Sędzia ma wydawać wyroki wg prawa jeśli to prawo pozwala na bardziej liberalna lub konserwatywna interpretację to może wg własnego poczucia sprawiedliwości je wykładać jak chce jak nic innego typu wyroki wyższej
  • Odpowiedz
wszystkie organizacje prawne twierdzą


@Andreth: ??? Ordo Iuris tak nie twierdzi

Wszyscy twierdzą, że Hitler był zbrodniarzem. Politycy PiS twierdzą, że nie jest łamana


Już cu chyba pod deklem się zagotowało - porównujesz partię, której nie lubisz do hitlerowców.
  • Odpowiedz