Wpis z mikrobloga

(śmierci, #!$%@?, zdychania etc)


@AmonGoeth: O kurczę, daj jeden przykład, że ktoś tobie albo szafie śmierci życzył. Mogę się założyć o twoje multikonto, że z tych trzech wymienionych rzeczy, życzono co najwyżej #!$%@?. Stoi?
@tonieja-toon: no bo jestem ich jednym z głównych tematów obok szafy. Tutaj nie ma nic w kwestii podobania, nie podobania. Ludzka ciekawość. Gdyby nie robili rajdów na mnie czy szafe to bym tam nie wchodził bo content tam jest zaiste karachanowy.

@Drmscp: > Mogę się założyć o twoje multikonto

Twoje czy moje? Bo moje multikonto spadło rok temu wraz z wyciekiem haseł z wykopu. Zresztą i tak miało zerową aktywność.
@kill3rs4: nikt mu nie życzył śmierci na discordzie. Typowe gadanie dla atencji i dodania dramatyzmu. Gość nie ma honoru, żeby zrobić to, co obiecał, że zrobi jak Kubica wróci. Nawet w ten dzień nie potrafi stulić swojej faszystowskiej mordy.
@kill3rs4: nikt mu nie życzył śmierci na discordzie. Typowe gadanie dla atencji i dodania dramatyzmu. Gość nie ma honoru, żeby zrobić to, co obiecał, że zrobi jak Kubica wróci. Nawet w ten dzień nie potrafi stulić swojej faszystowskiej mordy.


@Drmscp: ooo na to czekałem, wychodzi z ciebie prawdziwy pieniacz. Daj znać jak będziecie się znowu zbierać na rajd na mnie na wykopie z discordem. przynajmniej wyprasuje uniform. Życie bez was