Wpis z mikrobloga

Siema mirki! Jakiś czas temu kupiłem domenę do sklepu internetowego wraz z kontem facebooka i nie mogę się do niego w żaden sposób dostać (ok. 15k lajków). Nie przechodzę weryfikacji i facebook nie może potwierdzić tożsamości. Brak jest weryfikacji dwuetapowej i brak przypomnień w celu przywrócenia konta. Oczywiście loguję się loginem i hasłem się następnie po wpisaniu e-maila i hasła wyskakuje mi coś takiego. Co robić?? Może ktoś ma jakiś pomysł??
#kiciochpyta #facebook #pomocy #przegryw #pytanie #programowanie #hakerzy #komputery #internet
Pobierz Qbakoz - Siema mirki! Jakiś czas temu kupiłem domenę do sklepu internetowego wraz z k...
źródło: comment_SW8Yj3rVadld4XUDcB6Z2Gpwq2dksHUh.jpg
  • 7
@Yakuza123: No i tutaj kolejny problem bo z kolesiem nie ma żadnego kontaktu. Mam wszystkie dokumenty kupna itp. itd. Domena działa jak należy, cała transakcja przeszła pomyślnie, tylko to hasło i problem z zalogowaniem...
@Qbakoz: Ogólnie jakbym nie mógł się zalogować przez pierwszy tydzień to bym tym #!$%@?ął i poprosił o zwrot (chyba na to też przysługuje 14 dni) Zawsze możesz iść do rzecznika praw konsumenta ale jak kupiłeś to od gościa widmo to raczej nie licz na dużo :/
@Yakuza123: Wiem o czym mówisz, ale w tej chwili nie ma takiej możliwości, dlatego pytam o jakies inne rady. Może ktoś miał podobny problem, nie wiem kontakt z FB?? Czy tego typu rozwiązania...