Wpis z mikrobloga

Czy wam też zdarzało się, że po wczytaniu gry postaci znikały bez szczególnego powodu?
Było nas troje. Dołączyła Zlata. Rozpocząłem noc, ale postanowiłem odłożyć to na później. Po ponownym uruchomieniu gry nie było ani Zlaty (to rozumiem, w końcu nie minęła doba) ani Bruna, który był ze mną od początku. W dziennikach postaci zero informacji. Nikt nie jest smutny z ich powodu. Po prostu wyparowali.

#gry #thiswarofmine #bug i jeszcze #gog jeśli to ma znaczenie
  • 10
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Gprre: Trzeba przejść calą noc lub zostać. Postęp zapisuje się rano następnego dnia. Co do Bruna to jeśli nie było komunikatu że uciekł to faktycznie bug. Mnie go tam nie szkoda, bo go nie lubię. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mishek: Borys troche wolny, nie zawsze zdazyl uciec przed kula. A co sadzicie o Romanie, niby umie lepiej walczyc, ale czym to sie objawia? I tak mi go nozownik latwo sprzatnal jak przyszlo co do czego (°°
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@astrogator: Walka w tej grze nie ma dużego sensu. Ostatnio grając w dodatek broniłem się siekierą przed nożownikiem i przegrałem. Nie mówiąc już o tym że zdolności niektórych są bezużyteczne.