Wpis z mikrobloga

Nie zwykłem robić zapowiedzi wpisów, ale ciekawi mnie temat w którym na razie słyszałem tylko plotki a łatwo mogę się zorientować.
Mirki byłyby zainteresowane tym co odjaniepawla się w Grudziądzu? Nowy wybrany na prezydenta gość z ramienia PO po 12 latach rządów uwaga również Platformy pierwsze co zrobił to ujawnił że w kasie niemal 100tyś miasta brakuje 50 mln zł. Co więcej dawał wtedy też do zrozumienia że ma wątpliwości czy w ogóle podpisać przysięgę i stanąć na czele tego syfu. Osobny temat to szpital regionalny w Grudziądzu będący rekordzistą zadłużenia w Polsce mający kredyty uwaga - w firmach z chwilówkami.
#grudziadz #wybory #wyborysamorzadowe2018
  • 4
  • Odpowiedz
Osobny temat to szpital regionalny w Grudziądzu będący rekordzistą zadłużenia w Polsce


@CoolCake:
A to chyba wynika z działań PO przed paru laty?

Szpital był budowany jako wojewódzki, na potrzeby całego regionu, nie tylko Grudziądza -- i tak też finansowany.

A potem nagle zaczęło Tuskowi brakować kasiory w budżecie, więc oprócz skoku na OFE wymyślił sobie, że "zdecentralizuje" administrację -- i przekazał szkoły i szpitale samorządom.

Sęk w tym, że za
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@CoolCake: nIe został wybrany z ramienia PO, oni jedynie udzielili mu poparcia bo nie mieli komu, nikogo od nich nie wystawił na swoich listach, a gdy dawniej był radnym i zostawił PO gdy zaczynali robić burdel to Malinowski publicznie tytułował to zdrajcą,
  • Odpowiedz